Aleksas Zimnickas pelnė 16 taškų, tačiau tai nepadėjo jo „Hartford Hawks“ ekipai pergalingai užbaigti reguliarųjį sezoną. Lietuvio ekipa 73:90 nusileido „Vermont Catamounts“ ir America East konferencijoje užėmė aštuntą vietą.

27 minutes rungtyniavęs Zimnickas pataikė 6 dvitaškius iš 8, 1 tritaškį iš 3 ir 1 baudą iš 2.Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Ketvirtą iš eilės pergalę iškovojo į sėkmės kelią sugrįžtanti „Duke Blue Devils“ ekipa. Ji išvykloje 67:50 įveikė „St. John‘s Red Storm“. Nugalėtojams Martynas Pocius per 6 minutes taškų nepelnė (0/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„Red Storm“ ekipai atstovaujantis Tomas Jasiulionis per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Nesėkmę patyrė Valdo Siručio „Boston University Terriers“, 63:73 nusileidę „Albany Great Danes“. Sirutis per 2 minutes pasižymėjo tik užsidirbta pražanga.

sorry, sumaisiau Pociu su Vosylium :)
2007-02-27
-1
maciau ir as Duke.Sakyciau Pocius vis tik tipiskas europietiskas zaidejas.Po ncaa jis tikrai daug pasieks europoj, nes praejus coach K mokykla gali eiti bet kur
2007-02-27
Nelb lietuvem ten sekas.. tik kaikuriem. Gal kita sezona jie sustipres ir prisitaikis sitoj lygoj..
2007-02-26
-1
maciau vakar tas rungtynes.. gal pociui pasitikejimo jau truksta.. lakste atrodo neblogai, ginesi.. bet ismete kamuoli tik karta ir tai labai nepatogiai, klaida nereikalinga padare..