Kas pateks į pusfinalį, Molėtų ir Raseinių komandos aiškinsis lemiamose rungtynėse Aukštaitijoje

Molėtų „Ežerūno-Kario“ krepšininkai atsitiesė po dviejų pralaimėjimų Raseinių „Rasams“. Ketvirtose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje aukštaičiai 76:62 (13:11, 22:9, 20:25, 21:17) nugalėjo Raseinių atstovus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 2-2.

Perimti iniciatyvą ir praktiškai nulemti rungtynių eigą svečiams pavyko antrajame kėlinyje, kurį jie laimėjo 13 taškų pranašumu ir nutolo 35:20.

Visos raseiniškių pastangos atsitiesti po pertraukos buvo bevaisės. Trečiajame kėlinyje jie kartą sumažino atsilikimą iki 6 taškų (45:51), tačiau „Ežerūnas-Karys“ vadžių iš rankų nepaleido ir netrukus vėl nutolo nuo oponentų.

Tai – vienintelė NKL ketvirtfinalio serija, kurioje prireiks visų penkių rungtynių. Lemiamas mačas balandžio 4 d. vyks Molėtuose.

Kitose trijose porose nugalėtojai paaiškėjo po keturių mačų.

Pusfinalyje „Ežerūno-Kario“ – „Rasų“ poros laimėtojai susirems su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkais.

„Ežerūnas-Karys“: Gintautas Matulis 11, Tomas Galeckas 11, Deividas Kumelis 10, Žygimantas Šeštokas 9, Saulius Kuzminskas 8 (9 atk. kam.).

„Rasai“: Darius Marcinkevičius 19, Gediminas Butkus 14, Karolis Guščikas 12 (6 atk. kam.), Giedrius Kurtinaitis 11, Valdemaras Savostjanovas 4.

2015-04-04 14:40
istorija
Gerai kad paskutines varzybos persikele i Moletus,nes bus smagu parsivezti istorine pergale is pelkiu krasto ;-)

--
2015-04-04 14:34
Raseika
Situacija tokia,kad Rasus slege atsakomybe pries ziurovus ir istorinio sanso,vyrukai perdege,bet nereikia ju smerkti,jie jau daug ka nuveike siame sezone. Taciau,dabar laukia atvirkstinis variantas,dabar Moletus slegs atsakomybe,pries savus ziurovus ir uzimta vieta reguliarem sezone,tad nemanau,kad Rasai,leis sau 2 kart pralost,kurortiniam ezeru nusietam krastui :D
2015-04-04 10:35
Tikiuosi Molėtai parodys, ką moka ir nugalėję Raseinius keliaus į kitą etapą :)
+1
2015-04-04 10:15
Siandien turi Moletai namuose pasiimti pergale...
+2
2015-04-03 22:03
ziurovas
Saleje is 700 zmoniu buvo virs 10 Moletiskiu, o palaikymas dar geresnis ju buvo nei Raseiniu..
+2
2015-04-03 10:54
:)neaisku kas ir kaip, bet istorija kartojasi:)Gerai butu kad visas schenarijus pilnutinai pasikartotu:)Manau yra prisimenanciu, kai sios dvi komandos kovojo ib8damos RKL-eSėkmės EZERUNUI

Aišku,kad yra :) Gerai,kad serija sugrąžinome į Molėtus.Ačiū Ežerūno-Kario vyrams
:)
neaisku kas ir kaip, bet istorija kartojasi:)

Gerai butu kad visas schenarijus pilnutinai pasikartotu:)

kirvis
panasu kad visgi moletai turetu patekt i final4, Raseiniai ir taip jau toli nuzygiavo