Martyno Pociaus ir Devino Smitho dvikova
Nuotr. AFP-Scanpix

Svarbią pergalę Eurolygos turnyrė pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ (8-5), kuri namuose 81:72 (23:23, 20:19, 15:11, 23:19) įveikė Stambulo „Galatasaray“ (2-10) su Martynu Pociumi.

Turkai jau nebeturi galimybių patekti į kitą etapą, o „Maccabi“ užima 4 vietą grupėje bei dėl vietos aštuntuke kovos paskutiniame ture.

Šiame mače Eurolygos čempionai „Maccabi“ krepšininkai perėmė 12 kamuolių, o varžovai tik 4. Be to, „Galatasaray“ suklydo net 22 kartus, o tuo metu Tel Avivo krepšininkai prarado tik 12 kamuolių.

Pirmojo kėlinio viduryje Izraelio komanda įgijo dviženklę persvartą (19:9), bet kėlinį užbaigė du Endero Arslano ir vienas Pociaus tritaškis – rezultatas tapo lygus (23:23).

Antrame ir trečiame ketvirtyje laiminti komanda nuolat keitėsi, kol paskutinio ketvirčio viduryje „Maccabi“ spurtavo ir įgijo 9 taškų persvarą. Sėkmingai sužaidę susitikimo pabaigą šeimininkai šventė svarbią pergalę.

Pralaimėjusiems Pocius per 28 minutes pataikė 3 iš 7 tritaškių ir pelnė 9 taškus. Lietuvis dar atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo tiek pat kamuolių bei surinko 13 naudingumo balų.

„Maccabi“: Devinas Smithas 22 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Brianas Randle 19 (6 atk. kam.), Tyusas Alexas 17 (8 atk. kam.), Nate'as Linhartas 10.

„Galatasaray“: Keremas Gonlumas 18 (6 atk. kam.), Justinas Carteris 12 (7 atk. kam.), Patricas Youngas 9 (7 atk. kam.).