Harrisonas Barnesas išplėšė pergalę
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Vienuoliktą pergalę iš eilės NBA lygoje pasiekė pirmąją vietą Vakarų konferencijoje užsitikrinusi „Golden State Warriors“ (62-13) ekipa. Namuose Stepheno Curry į priekį vedami lygos lyderiai 107:106 (27:22, 28:22, 22:27, 30:35) dramatiškai palaužė Fynikso „Suns“ (38-38).

Pirmoje rungtynių dalyje „Warriors“ diktavo savo sąlygas ir po dviejų ketvirčių pirmavo 55:44. Trečiasis kėlinys prasidėjo septyniais „Suns“ taškais paeiliui.

Neilgai trukus komandas skyrė vos vienas taškas (63:64). „Suns“ į priekį išsiveržti trečiajame kėlinyje nepavyko ir aikštės šeimininkai toliau pirmavo (77:71).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Suns“ galiausiai išsiveržė į priekį (89:88), o paskutinė rungtynių minutė prasidėjo svečiams pirmaujant 102:99.

Klay Thompsono ir Curry tritaškiai minimalią persvarą sugražino aikštės šeimininkams (105:104), tačiau Ericas Bledsoe pataikė dvitaškį ir prie pergalės priartino „Suns“ (106:105).

Lemiamą žodį rungtynėse tarė Harrisonas Barnesas. „Warriors“ krašto puolėjas persverė rezultatą metimu iš po krepšio, o „Suns“ nebeturėjo laiko organizuotai atakai (107:106).

Svečiai šiose rungtynėse pataikė 5 tritaškius iš 19 (26,3 proc.), kai vien „Warriors“ snaiperis Curry pasižymėjo 6 taikliais tolimais metimais iš 11.

„Warriors“: Stephenas Curry 28, Klay Thompsonas 16, Marreese‘as Speightsas 12.

„Suns“: Ericas Bledsoe 18 (11 rez. perd.), T.J. Warrenas 17, Markieffas Morrisas 17 (12 atk. kam.), Brandanas Wrightas 16 (12 atk. kam.), P.J. Tuckeris 14, Marcusas Morrisas 10.

Pergalingas metimas:

2015-04-03 15:20
Mldc Warriors, nors pralaimejimas jiems nieko nereikstu, bet vistiek nedave laimet.