Mindaugas Kupšas žaidė nedaug, bet naudingai
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Mindaugo Kupšo atstovaujama Talino „Kalev“ (13-14) ekipa Vieningosios lygos rungtynėse namuose 93:84 (22:27, 31:19, 14:15, 26:23) įveikė Rygos VEF (10-15) klubą.

Kupšas ant parketo praleido vos 8 minutes, tačiau per jas spėjo surinkti 6 taškus (2/2 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovoti 3 kamuolius ir išprovokuoti 6 varžovų pražangas.

Pagrindinis „Kalev“ vidurio puolėjas – buvęs Klaipėdos „Neptūno“ legionierius Keithas Bensonas per 32 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvitaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir tris kartus pažeidė taisykles.