Eimantas Bendžius pataikė 5 tolimus metimus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Sopoto „Trefl“ su trim lietuviais Lenkijos čempionato rungtynėse svečiuose 85:93 (20:21, 24:30, 18:20, 23:22) turėjo pripažinti Torunės „Polski Cukier“ komandos pranašumą.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Eimantas Bendžius, kuris per 34 minutes surinko 23 taškus (2/4 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir 2 kartus prasižengė.

Tautvydas Lydeka per 31 minutę į varžovų krepšį įmetė 20 taškų (6/11 dvitaškiai, 8/11 baudos), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir tris kartus pažeidė taisykles.

Šarūnas Vasiliauskas ant parketo praleido 18 minučių ir pasižymėjo 6 taškais (0/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), 3 atkovotais ir vienu perimtu kamuoliu ir 4 rezultatyviais perdavimais. Atakų organizatoriaus minutes aikštelėje apribojo viršytas asmeninių pražangų limitas.

2015-04-05 20:05