Klay Thompsonas prie pergalės pridėjo 21 tašką
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Dvyliktąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė „Golden State Warriors“ (63-13) komandos krepšininkai, kurie praėjusią naktį išvykoje 123:110 (26:24, 33:24, 31:28, 33:34) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (46-31) ekipą ir priartėjo prie geriausio klubo pasiekimo.

„Golden State Warriors“ trūksta šiuo metu tetrūksta vienos pergalės, kuri Oklando ekipai užtikrintų geriausios reguliariojo sezono komandos vardą. Tokį rezultatą „Golden State Warriors“ paskutinį kartą buvo pasiekusi 1975-1976 metų sezone.

63-oji „Golden State Warriors“ pergalė Steve'ui Kerrui tapo istorine. 49-erių metų specialistas tapo daugiausiai pergalių iškovojusiu vyriausiuoju treneriu pirmaisiais savo karjeros metais.

Šį įvykį „Golden State Warriors“ krepšininkai paminėjo unikaliai. Jie rūbinėje Kerrui įteikė kamuolį ir apipylė trenerį energetiniu gėrimu.

Visus rungtynes pirmavę svečiai atitrūko dar antrajame kėlinyje, kuomet Klay Thompsonas smeigė tritaškį, Andre Iguodala sudrebino „Mavericks“ krepšį dėjimu iš viršaus ir „Golden State Warriors“ įgijo dviženklę persvarą (56:44).

Antroje mačo dalyje Kerro kariauna sėkmingai kontroliavo rungtynių eigą, o po devynių taškų paeiliui ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo rekordiniu – 19 taškų pranašumu, kuris vėliau tapo pergalingu.

„Mavericks“ pralaimėjimą apkartino Rajono Rondo trauma. Trečiajame kėlinyje varžovą gynyboje stabdydamas atakų organizatorius susižeidė kelį ir aikštėje daugiau nebepasirodė.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 18, Monta Ellisas 14, Jose Barea 14, Richardas Jeffersonas 13, Tysonas Chandleris 10 (13 atk. kam.), Amare'as Stoudemire'as 10.

„Golden State Warriors“: Klay Thompsonas 21, Andre Iguodala 18, Marreese Speightsas 18, Harrisonas Barnesas 13 (10 atk. kam.), Leandro Barbosa 10, Shaunas Livingstonas 9.

„Golden State Warriors“ žaidėjai pagerbia Kerrą:

2015-04-05 16:00
ABCDEFGHKLMN
APRANGA GSW AHUJENA!!!
2015-04-05 12:21
geras tas Kerras treneris, bet koks treneris vistiėk tiėk pergalių neiškovotų, kad ir koks įdirbis būtų
2015-04-05 11:44