Reggie Jacksonas – rezultatyviausias Detroito „Pistons“ žaidėjas
Nuotr. AP – Scanpix
Reggie Jacksonas ketvirtajame kėlinyje pelnė 15 taškų iš visų 29, o jo vedama Detroito „Pistons“ (30-47) komanda sugebėjo panaikinti dviženklę persvarą ir po dviejų pralaimėjimų iš eilės pasiekė pergalę prieš Majamio „Heat“ klubą namuose 99:98 (29:24, 21:31, 22:26, 27:17).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje dėjimu iš viršaus „Pistons“ krepšį sudrebinęs Ennisas padidino „Heat“ pranašumą iki rekordinio (93:78).

Tada iniciatyvos ėmėsi Jacksonas, kuris per surinko 10 taškų ir prieš prasidedant priešpaskutinei ketvirčio minutei šeimininkų deficitas tapo vienženklis (92:98).

Tuomet trys „Heat“ krepšininkai per tris atakas nesugebėjo pelnyti taškų, o baudų metimus realizavęs Tyshaunas Prince'as ir tritaškį pataikęs Kentavious Caldwellis-Pope'as sumažino „Pistons“ atsilikimą iki minimalaus (97:98).

Likus žaisti 10,9 sekundės, Dwyane'as Wade'as iš vidutinio nuotolio buvo netikslus. Kamuolį gynyboje atkovojęs Jacksonas pasileido į greitą ataką, kurią pats užbaigė taškais iš po krepšio ir išvedė Detroito komandą į priekį (99:98).

Po minutės pertraukėlės Wade'as tolimas metimas skriejo pro šalį bei finalinė rungtynių sirena skelbė „Pistons“ triumfą.

„Pistons“: Reggie Jacksonas 29 (11 rez. perd., 7 kld.), Kentavious Caldwellis-Pope'as 19, Anthony Tolliveris 15, Andre Drummondas 11 (17 atk. kam.), Caronas Butleris 9.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 24, Goranas Dragičius 21, Hassanas Whiteside'as 13 (12 atk. kam.), Luolas Dengas 13 (8 atk. kam.), Mario Chalmersas 9.

2015-04-05 13:05