Pirmąją pergalę stovėdamas prie Vilniaus „Sakalų“ vairo iškovojo Rimas Kurtinaitis. Antradienį namie vilniečiai SEB Baltijos krepšinio lygoje 90:82 (26:16, 16:22, 27:24, 21:20) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“. Tai buvo pirmoji „Sakalų“ pergalė po penkių iš eilės pralaimėjimų, kai prie komandos vairo stojo Kurtinaitis.

Uostamiesčio krepšininkams per šią dvikovą padėti negalėjo Andrius Petkūnas ir Vaidotas Pridotkas. Ne pajėgiausios sudėties buvo ir „Sakalai“ – mačo išvakarė raumenį pasitempė Darius Lukminas.

„Sakalai“ nuo pat pirmųjų minučių diktavo savo žaidimo sąlygas ir jau antrojo kėlinio pradžioje po taiklaus Arno Labucko tritaškio komandas skyrė 12 taškų (31:19). Tačiau svečiams pavyko atsigauti ir prieš ilgąją pertrauką iš solidžios vilniečių persvaros buvo likę tik 4 taškai (42:38).

Trečiojo kėlinio pradžioje dvitaškį pataikęs Vitalijus Stanevičius sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo (44:45), tačiau sėkmingiau sužaidę kelių minučių atkarpą vilniečiai ir vėl pabėgo į priekį.

33-ąją mačo minutę rezultatas buvo lygus (79:79), tačiau rungtynes spurtu 11:3 užbaigę vilniečiai iškovojo pergalę.

„Neptūnas“: Ronaldas Dorsey 18 taškų, Michailas Anisimovas 13 (9 atk. kam., 6 klaidos), Vitalijus Stanevičius 11, Mindaugas Mockus 10.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 24 taškai, Aivaras Kiaušas 19, Arnas Labuckas 11, Erikas Kučiauskas 10, Rolandas Vaičius 9.