Laurynas Samėnas pelnė 21 tašką
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus

Laurynas Samėnas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas, tačiau jo atstovaujama Tryro TBB (5-20) Vokietijos čempionate dar kartą suklupo. Lietuvio komanda išvykoje 82:96 (16:27, 14:27, 23:25, 29:17) nusileido Bairoito „Medi“ (10-20) ekipai.

Lietuvis rungtyniavo 27 minutes, per kurias pelnė 21 tašką (1/2 dvit., 3/7 trit., 10/10 baudos metimų). Krepšininkas taip pat atkovojo 6 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitose rungtynėse pergalę pasiekė Beno Veikalo ir Tado Klimavičiaus atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (19-10), kuri namuose 70:59 (13:12, 26:24, 14:21, 17:2) įveikė Oldenburgo „Ewe Baskets“ (16-13).

Bonos klubas prieš ketvirtąjį kėlinį atsilikinėjo 53:57, tačiau lemiamame ketvirtyje varžovams leido pelnyti vos 2 taškus ir iškovojo pergalę.

Prie pergalės Klimavičius per 21 minutę pridėjo 13 taškų (4/10 dvit. 5/6 baudos metimų) ir atkovojo 8 kamuolius.

Veikalas per 16 minučių pasižymėjo 5 taškais (2/3 dvit., 0/2 trit., 1/2 baudos metimų), atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

„Telekom Baskets“ pirmenybėse užima penktąją vietą, o Samėno atstovaujamas klubas yra paskutinis – aštuonioliktas.

2015-04-08 16:48