Brooko Lopezo sąskaitoje 32 taškai, jo brolio Robino – 8
Nuotr. AFP – Scanpix
Puikią formą pastaruoju metu demonstruojanti Bruklino „Nets“ (36-41) ekipa – viena koja atkrintamosiose varžybose. Lionelio Hollinso auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 106:96 (22:25, 32:13, 23:26, 29:32) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (50-27).

Geriausias kovo mėnesio ir praėjusios savaitės Rytų konferencijos žaidėjas Brookas Lopezas visa galva pranoko savo brolį dvynį Robiną, o jo vedamas Bruklino klubas pasiekė jau aštuntąją pergalę per dešimt pastarųjų rungtynių.

„Mes bandome uždaryti „Celtics“, „Pacers“ ir „Heat“ komandoms duris į atkrintamąsias varžybas, o geriausias būdas tai padaryti – patiems toliau skinti pergales.“, – po vienintelio šios nakties NBA mačo sakė „Nets“ strategas Hollinsas.

Antrajame kėlinyje 15:0 spurtavę „Nets“ krepšininkai trečiojo kėlinio pradžioje įgijo 22 taškų pranašumą ir padavė rimtą paraišką pergalei – 62:40. Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai buvo sumažinę deficitą iki 6 taškų (83:89), tačiau šeimininkai netrukus atstatė dviženklę persvarą ir užsitikrino pergalę.

„Nets“: Brookas Lopezas 32 (9 atk. kam.), Deronas Williamsas 24 (10 rez. perd.), Thadeusas Youngas 20.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 36, Meyersas Leonardas 17 (15 atk. kam.), C.J. McCollumas 15.