Pirmasis ULEB taurės ketvirtfinalio Kazanės „Uniks“ bei Sienos „Montepaschi“ ekipų mačas buvo be intrigos. „Lietuviškasis“ Kazanės klubas namie 83:53 (22:8, 27:20, 14:9, 20:13) nušlavė Sienos klubą bei žengė didžiulį žingsnį pusfinalio link.

„Montepaschi“ per pirmąjį kėlinį 5 pirmąsias minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o per šį laiko tarpą „Uniks“ pirmavo 6 taškais (6:0). Vėliau po trijų iš eilės Jarodo Stevensono, Sauliaus Štombergo bei Drajušo Lavrinovičiaus pataikytų tritaškių Kazanės klubas atitolo 13 taškų skirtumu (19:6), o kėlinį baigė turėdami solidžią 16 taškų persvarą.

Antrojo kėlinio pradžia vėl nebuvo rezulatyvi ir keletą minučių skirtumas tarp komandų neaugo. Tačiau vėliau po 7 iš eilės Štombergo pelnytų taškų, „Uniks“ spurtavo ir pranašumą padidino iki triuškinančio – 20 taškų.

Po didžiosios pertraukos „lietuviškosios“ Rusijos ekipos persvara tik augo. Sėkmingai gynęsi nuo Sienos klubo atakų „Uniks“ krepšininkai pranašumą padidino iki 26 (63:37).

Per paskutinį kėlinį Rimantas Kaukėnas taikliais metimais dar bandė tirpdyti „Uniks“ pranašumą, tačiau komandos draugų parama buvo menka ir rungtynių pabaigos sirena skelbė triuškinantį 30 taškų Antano Sireikos ekipos pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Štombergas. Lietuvis, rungtynes pradėjęs startiniame penkete, per 33 minutes pelnė 17 taškų (3/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

D.Lavrinovičius, mačą taip pat pradėjęs startiniame penkete ir aikštėje praleidęs 32 minutes, surinko 13 taškų (3/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė net 5 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, dukart privertė varžovus prasižengti, tačiau po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles pats.

Kšyštofas Lavrinovičius per 23 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškio, 3/8 baudų), atkovojo 9 kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas, sykį suklydi ir 2 kartus prasižengė.

Kaukėnas „Montepaschi“ komandoje taip pat buvo rezultatyviausias. Gynėjas per 27 minutes surinko 16 taškų (4/11 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį, 6 kartus privertė varžovus prasižengti, tačiau po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles pats.

„Uniks“: Saulius Štombergas 17, Darjušas Lavrinovičius (8 atk. kam.) ir Jarodas Stevensonas 13.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 16, Josephas Forte (7 atk. kam.) 13, Terrellas McIntyre‘as 11.

Atsakomasis mačas bus žaidžiamas po savaitės Italijoje.

Net nežinau kodėl, bet aš kažkaip buvau už Montepaschi... Na, bet greičiausiai laimėjo tas, kuris, atrodo, ir turėjo.
2007-02-28
+1
Saunuoliai!
2007-02-28
+2
Cia tai afigennaj, tokia komanda 30 tsk laimet.. ziaurokai jie, gaila pusfinalyje Real, tykejausi finale sias komandas pamatyt
2007-02-28
to GiedmazZ
Gal uzmirsai apie Reala?? jie susitiks pusfinalije
2007-02-28
Paliubomu "Uniks" jau finale...o ten jiems ir taure...
2007-02-28
-1
--->augster
jo jo Sireika tikrai geru anekdotu pripasakojo pries rungtynes, ir visi tie anekdotai buwo apie Kauno Vida :):):)
2007-02-28
+2
mldc sireika varyk untani igi finala :) mad_dawg gal tau paciam reik psihologa lodorius tas sireika viens is geriausiu lt treneriu ir tikrai geresnis uz butauta be sansu kad tiek pasiektu su ltu rinktine
2007-02-28
-1
yYy
kaip galima sprest is rezultatu tai jau lb panusus rungtynes turejo but kaip lryto
2007-02-28
+1
matyt Sireika geru anekdotu papasakojo pries rungtynes :)
2007-02-28
Man asmeniškai labai netikėtas rezultatas. Šioje poroje tikėjaus atkaklios kovos ir maniau, kad viskas išsispręs tik antrose rungtynėse. Turėtų nutikt daugiau nei stebuklas, kad Uniks nepatektų į kitą etapą.
2007-02-27
+2
per sias warzybas wisi lietuwej sudejus pelne 58taskus :) tj yra daugeu nej 40Į wisu komandu tasku:P
2007-02-27
+2
rungtynes galetume pavadinti - lietuviu "sou"
is lietuviu, manau, geriausiai pasirode stombergas, kuris pailsedamas vasara sezono metu isdarineja betka. Oi galejo jis dar pazaist uz ringtine nors vienerius metus, bet visgi respect.
2007-02-27
+1
niu jau broliams ir stombaj pas sireika tj turetu but silta, losia kiek kojos gali pawilkt, meto irgi:DD cia turbut laimejo todel kad sireika su krapiku pasirinko gera psichologinio paruosimo buda si karta:))niu bet puiku kad jiems sekas, galetu ir laimet uleba, bet abejoju antano sugebejimais siuo klausimu:/