Dvi taiklios Audriaus Stašaičio baudos likus žaisti dvi sekundes lėmė „Panevėžio“ pergalę prieš Algirdo Brazio treniruojamą Tartu „Rock“. Antradienį vykusiose SEB Baltijos krepšinio lygos antrojo diviziono rungtynėse išvykoje „Panevėžys“ 80:79 (16:14, 29:27, 21:25, 14:13) palaužė diviziono lyderius „Rock“ krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė po 9 pergalių iš eilės.

Nors po trijų kėlinių buvo lygu, panevėžiečiai buvo priekyje visą ketvirtąjį kėlinį. Į preikį „Rock“ išsiveržė tik paskutinę minutę, kai Tanelis Teinas pataikė iš toli ir leido Tartu klubui įgyti minimalią persvarą – 79:78.

Vis dėlto pergalės estai neišplėšė – Martinas Muurseppas pažeidė taisykles prieš Stašaitį ir šis likus žaisti 2 sekundėms išplėšė pergalę dviem taikliomis baudomis. Per likusį laiką atakos šeimininkai suregzti nebesugebėjo.

Antrojo diviziono turnyrą 9 pergalėmis iš eilės pradėjusi „Rock“ patyrė jau antrąją nesėkmę iš eilės. Tačiau Estijos krepšininkai lieka absoliučiais antrojo diviziono lyderiais.

„Rock“ komandai Povilas Butkevičius taškų nepelnė. Mačą starto penkete pradėjęs lietuvis žaidė 7 minutes, tačiau į krepšį nemetė. Puolėjas atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Rock“: Tanelis Teinas ir Tarmo Kikerpillas po 13 taškų, Martinas Muurseppas 11, Marekas Doroninas ir Gertas Kullamae po 9.

„Panevėžys“: Gintautas Vileita 17 (6 rez. perd.), Giedrius Jankauskas 16, Virginijus Sirvydis 14 (7 atk. kam.), Audrius Stašaitis 11, Vaidas Trepočka 9.