Neringa Skadaitė nugalėtojoms pelnė 25 taškus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus

Pergale Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažojo finalo kovas dėl bronzos pradėjo Ričardo Maceinos treniruojamos Kauno „Aistės-LSU-Paradis“, kurios namuose 73:58 (22:15, 15:9, 16:21, 20:13) pranoko Klaipėdos „Fortūną“.

Serijoje iki trijų pergalių kaunietės išsiveržė i priekį 1-0. Antrasis serijos mačas uostamiestyje vyks ketvirtadienį, balandžio 9 dieną.

Pirmajame kėlinyje geriau iš įvairių pozicijų pataikė šeimininkės, kurios įpusėjus ketvirčiui buvo pabėgusios į priekį – 12:5. Po Jolantos Marmienės tolimo metimo „Aisčių-LSU-Paradis“ panašumas šoktelėjo jau iki dviženklio (18:8), o po pirmojo kėlinio kaunietės buvo priekyje – 22:15.

Antrajame ketvirtyje 6 taškus be atsako pelniusios „Fortūnos“ krepšininkės atsilikimą sumažino iki 3 taškų – 23:26, tačiau sėkmingą atkarpą puolime 10:0 sužaidusios šeimininkės ir vėl atstatė dviženklį pranašumą – 35:23. Prieš ilgąją pertrauką laikinosios sostinės ekipa išlaikė iniciatyvą savo rankose – 37:24.

Po didžiosios pertraukos žaidimo tempą ir toliau diktavo „Aistės-LSU-Paradis“ neleisdamos varžovėms per daug priartėti. Likus žaisti tris minutes, po Marinos Solopovos tolimo metimo ir Kristinos Druskytės dvitaškio, klaipėdiečių deficitas sumažėjo iki 6 taškų – 41:47, tačiau 5 taškus be atsako pelniusios kaunietės kėlinio pabaigoje sužaidė sėkmingiau ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 8 taškų persvarą – 53:45.

Ketvirtajame kėlinyje kaunietės vis dar išlaikė dviženklį pranašumą, tačiau įpusėjus kėliniui klaipėdietės atsilikimą sumažino iki 6 taškų – 54:60. Per likusį rungtynių laiką šeimininkės vėl atstatydavo dviženklį pranašumą, tačiau klaipėdietės tiksliais metimais atsilikimą sumažindavo iki 6-8 taškų. Likus žaisti pusantros minutės, tritaškį metimą pataikė Greta Tamašauskaitė ir kauniečių pranašumas išaugo iki 13 taškų – 71:58. Per likusį laiką Kauno ekipa persvarą sugebėjo dar padidinti ir šventė pergalę pirmajame mažojo finalo susitikime – 73:58.

„Aistės-LSU-Paradis“: Neringa Skadaitė (4/6 tritaškiai) 25, Greta Tamašauskaitė 21, Jolanta Marmienė (7 atk. kam.) 16.

„Fortūna“: Lina Aglinskaitė (5 rez. perd.) 18, Roberta Mizgerytė 16, Marina Solopova (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Kristė Druskytė po 6.

2015-04-09 00:10
jo vaikai
Skadaite 1992 gimimo, Visgaudaite 1991. Grigalauskyte tu paciu 1992. Vyresniu Klaipedoje kaip 1992 gimimo yra lygiai 2.

Tai klausimas, kur cia vaiku daugiau. O jei kazkas zaide uz rinktine, o kazkas nezaide, dar nereiskia kad buvo pakviestos geriausios, o jei ne pakviestos tai blogesnes :)
2015-04-08 13:58
sernius
Labai noretusi suzinoti Serniaus mintis, kodel Solopova imama i rinktine? Komandos inkaras! Vienose is desimt rungtyniu pakris nesamones,o likusiose savo tingejimu ir isterija nutemps komanda i dugna. Tikrai maniau, kad klaipeda turi geresne komanda, ir lemiamu metu tikrai parodys ka moka. Bet dabar supratau, kad tris rungtynes laimet yra neimanoma. Nebent Solopova sedes ant suolo
2015-04-08 09:10
...
Manau buvo skirtas vienodas demesys visoms zaidejoms,tik tiek kad visis stengesi dirb,o Solopova vaiksciojo kaip arogantiska zvaigzde,tas pasikelimas,nepatenkinta mina jei komandos drauges suklysta...o pas pacia nei gynybos...sutinku..dideliu zmoniu visiskai neisnaudoja,zvaigzde varineja varineja kol ligioj vietoj pameta kamuoli....NERA TVARKOS KOMANDOJ...

--
2015-04-07 23:48
Kailis
Wow koks varžybose apsilankusios Akvilės Baronėnaitės kailis! Milijonas balų 10 balų sistemoje! Už tokį pasirašyčiau nė nedraugavęs :)))
2015-04-07 21:44
one
Skadaite į rinktinę!!! Nerealiai suzaide, verta buti pakviesta tarp geriausiu!!! siandien su fortuna dare ji ka nori, maude visas is eiles. Saunuole!! :)
2015-04-07 21:41
as
Tai jau taip..Ta pati Grigalauskyte yra ziauriai neisnaudojama, va, pamenu rungtynes kai Marijampolej ji patrauke, tuomet buvo ir visai kitas vaizdas, nes ji ir gana gerai kamuolius skirsto jei dviguba. Aplamai, priekine linija gera, daug aukstu zaideju, taciau svaidomi tritaskiai ir tikimasi, kad jie pakris. As visgi manau ir tikiu, kad Klaipeda ims serija jei suzais taip kaip gali.
2015-04-07 21:32
Eilinis yrodymas, kad Fortuna gaus molini medali. Aisku, neatimu as nieko is Aisciu, lose neblogai, nors ir buvo trumpai pasimetusios pries spaudima ketvirto pradzioje, bet tas nenormaliai geras pataikymas sustate viska i vezias. Turetu serija baigtis per 4 varzybas. Bet man kas keisciausia tai ka ta Kumpiene galvoja. Komanda pralaimineja atkarpa 10:0 ir nieko. Fortuna praranda tris kamuolius padoriose atakose ir nieko, tai trenere dar ir pasodina dvi pagrindines ant suolelio ir palieka Solopova viena. O ta visas varzybas tokias nesamones vel mete, absurdas. Belekokie balionai, permetimai...nu gerai, du is eiles pataike ir cia viskas. Kumpienes taktika aiski - metyti trajaku betkiek ir tiketis kad Grigalauskyte paims kamuolius. Ir cia yra komanda su trejom rinktines zaidejom nepralose pries Kauno vaikus. Skadaite rinktines stovykloje buvo iki traumos, Svaryte lose uz rinktine. Petrauskaite duoda i kaulus po krepsiu Fortunai, izaideja geresne pas Aistes, ir jei ne Aglinskaites keletas tritaskiu tai butu putu gavusios i viena kasa.

Kumpiene mesti lauk, visiskas krepsinio nesuvokimas!
2015-04-07 21:06
as
Manau metas Kumpienei trauktis po sezono is sitos komandos.. Jei ja treniruotu koks Paulauskas ar Vainauskas, galbut ji ir finale zaistu. O dabar su trim rinktines zaidejom gauna i kaulus nuo Kauno vaiku. Suprasciau dar jei zaidimas butu grazus, taciau dabar visiskas krahas. O Aistes saunuoles, grazu ziuret i Skadaite, Tamasauskaite, jei nenuleis ranku galbut kitais metais ir pakvietimo sulauks i rinktine.. Vis geriau uz visokias Visgaudaites.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 8