ULEB taurės ketvirtfinalio etape pergalę iškovojo vienas iš pirmenybių favoritų Madrido „Real“ klubas. Ispanijos ekipa išvykoje 83:72 (22:23, 23:21, 23:13, 15:15) palaužė Belgardo „Crvena Zvezda“ klubą.

Per pirmąjį kėlinį bei dalį antrojo kėlinio „Crvena Zvezda“ turėjo 2-7 taškų persvarą, tačiau įpusėjus antrajam ketvirčiui Madrido ekipa spurtavo 9-0 ir ilsėtis ėjo turėdami turėdami minimalų pranašumą (45:44). Po didžiosios pertraukos sąlygas jau diktuot pradėjo „Real“. Baigiantis trečiajam kėliniui Ispanijos klubas įgijo dviženklę taškų persvarą (68:57). Per paskutinįjį rungtynių ketvirtį „Real“ savo persvarą padidino net iki 18 taškų (79:61) ir nors serbai rungtynių pabaigą sužaidė sėkmingiau, pergalę iškovojo „Karališkasis“ Madrido klubas.

„Crvena Zvezda“: Milanas Gurovičius 18, Tadija Dragičevičius 16, Pero Antičius 9.

„Real“: Felipe Reyesas 19 (10 atk. kam.), Charlesas Smithas 15, Akselis Hervelle 9.

•

Turėdami 9 taškų persvarą į Serbiją kitą savaitę vyks Jeruzalės „Hapoel“ krepšininkai. „Hapoel“ namie po permainingos kovos 88:79 (21:26, 23:15, 26:13, 18:25) įveikė Železniko FMP komandą.

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo FMP krepšininkams, kurie, įpusėjus pirmąjąm kėliniui, turėjo 8 taškų persvarą (19:11), žaidmo vadžias savo rankose laikė 17 minučių, tačiau vėliau Izraelio klubas išlygino bei persvėrė rezultatą (44:41). Per antrąją rungtynių pusę padidinę rugntynių spartą „Hapoel“ krepšininkai taikliau atakavo bei ėmė tolti nuo varžovų. Trečiojo ketvirčio viduryje Jeruzalės klubo persvara buvo jau dviženklė (57:46). Ketvirtajam ketvirčiui prasidėjus, žydų pranašumas ėmė tirpti, bet rungtynių pabaigoje vėl taikliai atakavę „Hapoel“ krepšininkai praktiškai susigražino turėtą persvarą bei šventė pergalę.

„Hapoel“: Mario Austinas 26 (6 atk. kam.), Meiras Tapiro 16 (11 atk. kam.), Timas Bowersas 14.

FMP: Branko Cvetkovičius 22, Zoranas Ercegas 17, Draganas Labovičius 13 (8 atk. kam.).

Atsakomieji susitikimai vyks kitą savaitę.