Gėdingą pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiškiai Estijoje net 50 taškų skirtumu 51:101 (17:32, 8:24, 15:25, 11:20) pralaimėjo Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams.

Aikštės šeimininkai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tvirtai diktavos savo žaidimo sąlygas ir jau pirmojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 21 taškas (29:8), o baigiantis antrajam ketvirčiui pabaigoje estų pranašumas siekė 33 taškus (56:23).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Priešingai – „Kalev/Cramo“ ekipa sulig kiekviena minute didino savo pranašumą ir iškovojo įspūdingą pergalę.

„Kalev/Cramo“: Gregoras Arbetas 24 taškai, Travisas Reedas 21, Tanelis Sokkas 14, Kendrick Johnsonas ir Kristianas Kanguras po 13.

„Nevėžis“: Tomas Rinkevičius 15 taškų, Žydrūnas Stankus 11, Gytis Sirutavičius 8, Valdas Kaukėnas 7.
b l e d lopaj
2007-03-03
sakalai, suduva, atletas, nevezis... kas toliau bus??
2007-02-28
+1
cia vadinas komanda kuri uzeme trecia vieta lkf ? GEda daugieu nieka ner ka pasakyt pz pries estus dvigubai gaut nu .........
2007-02-28
-1
matyt komandos vidinis klimatas super blogas, jei algu nemoka ir panasiai..
2007-02-28
Nvežis i viena greta su Atletu rikiuojasi Manau skaudžiausas lietuviu pralaimejimas latviams ir estams per visa BBL istorija GEDA
2007-02-27
Ir ką jie sau galvoja??? Čia kažkokia nesamonė, estams 50 taškų pralošti. Juokdariai. Pasityčiojimas iš mūsų krepšinio. Kam jau kam, bet estams tokiu skirtumu prakišti...