Sunkią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Kauno „Žalgiris“. Kauniečiai išvykoje tik po pratęsimo 91:88 (12:18, 24:25, 21:18, 21:17, 13:10) palaužė Ramūno Butauto treniruojamą Rygos „ASK Riga“ komandą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje tris taškus pelnę aikštės šeimininkai padidino savo pranašumą iki 7 taškų (64:57), tačiau daugiausiai aukštaūgių dėka „Žalgiris“ pasivijo varžovus ir likus žaisti 8 sekundes 2 taškų skirtumu priekyje jau buvo kauniečiai (78:76)

Visgi Butauto auklėtiniai nepasidavė. Po minutes pertraukėlės likus žaisti 5 sekundes dvitaškį pataikęs Curtisas Millage'as išplėšė pratęsimą (78:78).

Per pratęsimą intriga neblėso. Sužaidus 2 pridėto laiko minutes švieslentėje degė lygus rezultatus – 86:86, tačiau 4 taškus be atsako pelnę kauniečiai įgijo 4 taškų pranašumą (90:86), kurį išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Steponas Babrauskas per 42 aikštėje praleistas minutes „ASK Riga“ komandai pelnė 21 tašką (2/6 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Martynas Andriukaitis pralaimėjusiems per 15 minučių surinko 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau 1 kartą suklydo ir rungtynes anksčiau laiko baigė dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 21 taškas (11 atk. kam.), Tanoka Beardas 20, Jonas Mačiulis 19, Marko Popovičius 17, Marcelo Machado 9.

„ASK Riga“: Curtisas Millage’as 24 taškai, Sandis Buškevicas 22 (8 atk. kam.), Steponas Babrauskas 21.

geraj ka lajmejo
2007-03-03
rygos ilgi nepatempe deja :( beje jau galit rasyt naujiena kad ask riga pasistiprino puole Torraye Braggs ;)
2007-02-28
ask riga rejkia pergaliu kjp oro,tj rejkia zal dziaugtis kad islipo sausas...
2007-02-28
Laimetoju neteisia...
2007-02-28
oi sunkiai cia sunkiai bet pergale yra pergale manau z nepatirs nei viena pralaimejima seb per visa sezona :)
2007-02-28
+1
labiausiai is viso to man patiko babrausko zaidimas.. labai tikiuosi, kad jis zais dar geriau, nes po to, kai perejo i l.ryta, jo zaidimas neblizgejo.. tik veliava su uzrasu "kur stepas" is jo ir liko.. tebunie nauda jaunimui.. o visa kita - eilines sezono rungtynes, kurios zalgiriui is esmes nieko nelemia..