Dar vieną pergalę SEB Baltijos krepšinio (SEB BBL) antrajame divizione iškovojo Ainaro Bagatskio treniruojama Valmieros „Lačplėša alus“ komanda. Ji apytuštėje Kauno sporto halėje vedama Vladimiro Štimaco 103:88 (25:31, 28:13, 26:10, 24:34) nugalėjo „Atletą“.

Antrojo kėlinio pradžioje dar 8 taškų pranašumą turėjo kauniečiai (33:25), tačiau 6 minučių atkarpą spurtu 19:5 laimėję svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (44:38).

Po ilgosios pertraukos latviai toliau tolo ir trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė jau 18 taškų. Ketvirtajame kėlinyje „Lačplėša alus“ pranašumas buvo šoktelėjęs iki 24 taškų (87:63) ir tik pačioje rungtynių pabaigoje atsipalaidavę svečiai leido varžovams sušvelninti skirtumą.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Vladimiras Štimacas nugalėtojams per 31 minutę pelnė 24 taškus (11/12 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo net 18 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo 1 metimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Lačplėša alus“: Vladimiras Štimacas 24 taškai (18 atk. kam., 4 per. kam.), Andrejus Jansonas 19, Edgaras Rekis 17, Sandis Amolinsas 16, Ingusas Bankevičius 13.

„Atletas“: Valdas Dabkus 29 taškai, Linas Juknevičius 21, Mantas Simonavičius 19, Remigijus Trakimas 12.