Gytis Sirutavičius toliau demonstruoja puikią formą
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Geriausias praėjusios savaitės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjas Gytis Sirutavičius sužaidė dar vienas sėkmingas rungtynes, o be Michaelo Dixono ir Osvaldo Olisevičiaus rungtyniavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (20-15) ekipa svečiuose 95:78 (25:20, 27:24, 18:17, 25:17) susitvarkė su Panevėžio „Lietkabeliu“ (10-25).

Pasvalio klubas pirmavo viso susitikimo metu. Tiesa, rungtynių pradžioje panevėžiečiai neleido varžovams pabėgti į priekį. 52 proc. taiklumu (12/23) iš trijų taškų zonos atakavę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai tolti pradėjo tik antrojo kėlinio viduryje, kuomet spurtavo 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 48:34.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau „Lietkabeliui“ nepavyko mažinti deficito, o paskutiniajame ketvirtyje jis tik dar labiau išaugo. Panevėžio klubas patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 21 (8 atk. kam.), Laimonas Kisielius 19, Evaldas Kairys 18, Tauras Jogėla ir Aidas Viskontas (8 rez. perd.) po 8.

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga ir Evaldas Žabas (6 rez. perd.) po 15, Jurica Žuža 13, Arnas Labuckas 12, Mantas Kazonas 9.

2015-04-08 23:30
Vėl Sirutavičius užsiautė.:-)Su raudonaisiais 7/11,šiandien 6/7 trajakai.Įgavo formą pačiu laiku.