Jasonas Kiddas ir Naujojo Džersio „Nets“ komanda iš toli atakavo taip, kaip dar to nėra darę. „Nets“ pataikė daugiausiai tritaškių per komandos istoriją ir namie 113:101 (22:18, 27:33, 30:27, 34:23) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ krepšininkus.

Kiddas pelnė 26 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 8 kamuolius. „Nets“ įžaidėjas pataikė 6 tolimus metimus, o visa jo komanda iš toli taikliai metė 16 kartų – tiek tritaškių per vienerias rungtynes Naujojo Džersio klubui pataikyti nepavyko niekada.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmaujanti komanda keitėsi penkis kartus, kol laisvas atsidūręs Eddie House'as pataikė iš toli ir iniciavo „Nets“ spurtą 13:3. Per šią atkarpą 9 taškus pelnė Boštjanas Nachbaras, įskaitant tritaškį ir dėjimą į krepšį.

Nors DeShawnas Stevensonas tritaškiu sumažino „Wizards“ atsilikimą iki 5 taškų (94:99), Nachbaras atsakė tritaškiu ir „Nets“ vėl atitrūko. Pralaimėjimą Vašingtono krepšininkai patyrė žaisdami be traumuotų starto penketuko žaidėjų Carono Butlerio bei Antawno Jamisono.

Darius Songaila šįkart rungtyniavo 26 minutes – daugiausiai šį sezoną per 10 žaistų susitikimų. Puolėjas „Wizards“ komandai pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškių, 0/1 baudos). Songaila atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Antrajame kėlinyje priekaištaudamas teisėjams dėl neskirtos pražangos lietuvis buvo nubaustas technine pražanga.

„Nets“: Vince‘as Carteris 27 taškai, Jasonas Kiddas 26 (6/9 tritaškių, 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Boštjanas Nachbaras 23, Eddie House‘as ir Cliffordas Robinsonas po 12.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 26 (7/25 metimų), Jarvisas Hayesas 21, Rogeris Masonas 18, Brendonas Haywoodas 11.

Anksciau Arenasas man tikrai patiko del savo kovingumo ir protingo zaidimo, bet pastaruoju metu pasidare dar baisesnis savanaudis uz Braenta. Tikrai nusivyliau siuo zaideju, pradejo per daug savimi pasitiketi ir skandinti komanda del savo statistikos. Gaila...
2007-02-28
dziugu del dariaus zaidimo. 26 min tikrai daug. tik viska gadina arenas taiklumas.
2007-02-28
+2
Songaila vis daugiau žaidžia, o Arenas taiklumas ir toliau apgailėtinas. Mėto labai daug, bet pataiko mažai.
2007-02-28
+2
songaila turi galimybe daug zajst,ypac kaj traumuotas jamisonas.rejkia jam naudotis sia proga:)
2007-02-28
+1
songaila vis solidziau ir solidziau zaidzia
2007-02-28
+1
Wizards zudo Arenasas. Meta daug, o taiklumas per kelias paskutines rungtynes apie 30%