„Fenerbahce Ulker“ krepšininkai apgynė savo tvirtovę
Nuotr. AFP – Scanpix
Rungtynių pabaigoje spurtavusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (11-3) komanda pergalingai baigė Eurolygos „Top 16“ etapo kovas.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai ketvirtadienį savo aikštėje beveik 12 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 83:72 (23:12, 18:21, 18:22, 24:17) nugalėjo kitą Stambulo komandą – „Anadolu Efes“ (6-8).

Andrew  Goudelock
PTS 24 | REB 1
Nepaisant pralaimėjimo, „Anadolu Efes“ žengė į ketvirtfinalį, kadangi Vitorijos „Laboral Kutxa“ pralaimėjimo Malagos „Unicaja“.

Tuo metu „Fenerbahce Ulker“ įsitvirtinti pirmoje F grupės vietoje nepavyko. Jos pagrindinė varžovė Maskvos CSKA ekipa paskutiniame mače nugalėjo Milano „Emporio Armani“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Stephane'o Lasme dėjimo rezultatas tapo lygus (65:65).

Po minutės pertraukėlės Bogdanas Bogdanovičius į varžovų klaidą ir netaiklų metimą atsakė keturiais taškais iš eilės, Andrew Goudelockas pridėjo dvitaškį ir aikštės šeimininkai atitrūko (74:68).

Keturiais taškais atsakęs Cedi Osmanas sugrąžino intrigą į rungtynes, tačiau neilgam (72:78).

Goudelockas iš pradžių pasižymėjo iš vidutinio nuotolio, į Thomaso Heurtelio netaiklų tolimą šūvį atsakė tritaškiu bei padėjo tašką šiame mače (83:72).

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 24, Bogdanas Bogdanovičius 17, Janas Vesely 10.

„Anadolu Efes“: Birkanas Batukas 12, Stratosas Perperoglou 11, Nenadas Krstičius 11, Stephane'as Lasme 10, Cedi Osmanas 10.

2015-04-09 23:01
Ar tik nebus Šaričius dar vienas per daug pervertintas ir išreklamuotas žaidėjas.Hezonja dabar žymiai geriau žaidžia,o ir picką aukštesnį turėtų gauti,nei gavo Šaričius.Teks daug padirbėt Dario norint pateisint į jį dėtas kroatų ir Sexerių viltis.