Devinas Smithas pataikė 7 tritaškius iš 10 bandymų
Nuotr. AFP-Scanpix

Eurolygos čempionai Tel Avivo „Maccabi“ (9-5) žaidėjai lemiamose Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės rungtynėse pasiekė pergalę ir pateko tarp aštuonių stipriausių komandų. Žydai išvykoje po atkaklios kovos 73:64 (21:17, 20:17, 12:17, 20:13) nugalėjo Berlyno ALBA (7-7).

Ši pergalė Tel Avivo krepšininkams leido užimti trečiąją vietą grupėje, tuo metu Berlyno klubas po pralaimėjimo nukrito į penktąją vietą ir baigė pasirodymą Eurolygoje.

Tarp šių dviejų komandų turnyrinėje lentelėje įsiterpė Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuriam paskutinis mačas nieko nebelems.

Viso mačo metu vyko atkakli kova ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti dviženklės persvaros. Ketvirtojo kėlinio viduryje aikštėje pasirodęs Sofoklis Schortsanitis pelnė 5 taškus iš eilės ir „Maccabi“ įgijo 4 taškų persvarą.

Likus keturioms minutėms iki lemiamo kėlinio pabaigos po Leono Rodoševičiaus baudų metimų rezultatas tapo 63:66 „Maccabi“ naudai, tačiau po to eilė ALBA metimų skriejo pro šalį, o baudų metimus pataikę Tel Avivo krepšininkai šventė pergalę.

ALBA: Alexas Renfroe (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Jamelas McLeanas (5 atk. kam.) ir Radoševičius po 10, Reggie Reddingas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Marko Baničius po 9.

„Maccabi“: Devinas Smithas 28 (7/10 trit., 7 atk. kam.), Brianas Randle'as 13, Schortsanitis 10.