Bryanas Dunstonas prie pergalės pridėjo 10 taškų, rezultatyviai žaidė ir Rusijos klubo aukštaūgiai
Nuotr. RIA Novosti
Pirėjo „Olympiakos“ (10-4) ekipa Eurolygos „Top 16“ etapo paskutiniojo turo rungtynėse namuose po atkaklios kovos 77:70 (25:18, 15:12, 16:26, 21:14) palaužė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (3-11).

Šeimininkai sėkmingai pradėjo rungtynes ir joms įpusėjus turėjo dviženklę persvarą – 40:30, tačiau karjeros rungtynes sužaidusio Rihardo Kuksiko vedama Rusijos ekipa trečiajame kėlinyje išlygino rezultatą – 56:56.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Ainaro Bagatskio auklėtiniai dar pirmavo 58:57, bet tuomet graikai spurtavo 8:0 ir kėliniui įpusėjus vėl turėjo apčiuopiamą pranašumą (65:58), o netrukus jį dar labiau padidino – 71:62.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę „Nižnij Novgorod“ baudų metimais buvo sumažinę atsilikimą iki 6 taškų (65:71), tačiau paskutines jų viltis sudaužė Georgioso Printezio tritaškis – 74:65.

„Olympiakos“: Mattas Lojeski 17 (8 atk. kam.), Giorgios Printezis 12 (7 atk. kam.), Bryanas Dunstonas ir Oliveris Lafayette‘as po 10, Evangelos Mantzaris 7 (6 rez. perd).

„Nižnij Novgorod“: Rihardas Kuksikas 17, Trey Thompkinsas 16, Artiomas Parakhouski 14 (6 atk. kam.).

2015-04-10 21:16