Ante Tomičius prie pergalės pridėjo 20 taškų
Nuotr. AFP – Scanpix
Įtikinama pergale Eurolygos „Top 16“ etapo kovas baigė vietą ketvirtfinalyje užsitikrinusi „Barcelona“ (11-3) komanda.

Xaviero Pascualio auklėtiniai paskutiniame ture išvykos mače 88:65 (21:17, 18:17, 22:17, 27:14) sutriuškino Martyno Pociaus atstovaujamą Stambulo „Galatasaray“ (2-12) ekipą, kuriai tai buvo vienuoliktas pralaimėjimas iš eilės.

Ante  Tomic
PTS 20 | REB 3 | AS 2 | ST 1 | BS 1
„Barcelona“ galutinė pozicija E grupėje kol kas nėra aiški. Ji yra priklausoma nuo Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ mačo baigties. Jei „Real“ pralaimi, Barselonos komanda išliks lentelės viršūnėje. „Žalgirio“ nesėkmės atveju katalonai liks antri.

Tuo metu vos dvi pergales „Top 16“ etape pasiekusios „Galatasaray“ ekipos sezonas pajėgiausiame Europos turnyre baigtas.

Dvitaškius užtikrintu 62 procentų taiklumu šiame mače metusi „Barcelona“ atitrūko po ilgosios pertraukos.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje įsisiautėjęs Ante Tomičius surinko aštuonis taškus, kurio vedami ispanai susikrovė dviženklę persvarą (60:48).

Galutinį smūgį svečiai „Galatasaray“ sudavė ketvirtojo ketvirčio pradžioje, kuomet Bradas Olesonas ir Marcelinho Huertas smeigė po tritaškį, „Barcelona“ laimėjo atkarpą 10:0 bei pradėjo dominuoti aikštėje (71:51).

Rungtynes starto penkete pradėjęs Pocius aikštėje praleido 30 minučių, pasižymėjo 6 taškais (1/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/6 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.

Šis, šeštasis, sezonas Eurolygoje lietuviui buvo vienas prasčiausių karjeroje. Vilnietis sužaidė iš viso 19 mačų, per kuriuos vidutiniškai žaidė po 21 minutę, rinkdavo po 6,2 taško, atkovodavo po 1,7 kamuolio bei atlikdavo po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Galatasaray“: Vladimiras Micovas 10, Zoranas Ercegas 8, Patricas Youngas 8, Keremas Gonlumas 8, Ege'as Araris 8.

„Barcelona“: Ante Tomičius 20, Tiboras Pleissas 12 (12 atk. kam.), Bradas Olesonas 9, Boštjanas Nachbaras 8, Mario Hezonja 8, Tomašas Satoransky 8.

2015-04-13 18:05