Ernestas Ežerskis buvo geriausias Raplos TYCO komandos žaidėjas, tačiau tokio sėkmingo lietuvio pasirodymo pergalingam startui ketvirtfinalyje nepakako.

Raplos ekipa pirmajame tarpusavio mače namuose 77:80 (14:20, 14:23, 27:16, 22:21) turėjo pripažinti Valgos „Maks&Moorits“ krepšininkų pranašumą.

Serijoje iki trijų pergalių Valgos klubas išsiveržė į priekį 1-0.

Ežerskis rungtyniavo 31 minutę, pelnė 19 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 8/12 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 sykius suklydo bei 5 kartus prasižengė.

Kitomis nuotaikomis šį atkrintamųjų varžybų etapą pradėjo Tartu „TU/Rock“ komanda su Augustu Pečiukevičiumi bei Karoliu Petrukoniu. Ji savo aikštėje 90:63 (21:13, 19:14, 27:14, 23:22) sutriuškino Talino „TLU/Kalev“ klubą, kuriam atstovauja Robertas Grabauskas.

Tartu ekipa serijoje iki trijų pergalių įgijo pranašumą 1-0.

Pečiukevičius per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo bei 3 sykius prasižengė.

Petrukonis aikštėje praleido 17 minučių, pasižymėjo 5 taškais (2/5 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus ir 4 kartus prasižengė.

Tuo metu Grabauskas per 26 minutes surinko 10 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 4 sykius prasižengė.