Vytenis Čižauskas buvo arti dvigubo dublio
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Latvijos čempionate sėkmingus pasirodymus surengė trys krepšininkai iš Lietuvos. Tiesa, tik vieno jų ekipa šventė pergalę.

„Valmiera“ (14-17) su Vyteniu Čižausku namuose 86:62 (20:19, 20:16, 25:15, 21:12) nepaliko vilčių Rygos „Barons/LDz“ (15-16) krepšininkams.

Čižauskas per 26 minutes prie pergalės pridėjo 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Du lietuvius savo sudėtyje turinti Liepojos „Triobet“ (23-8)svečiuose sensacingai 88:92 (17:19, 20:28, 27:22, 24:23) nusileido pirmenybių autsaiderei „Saldus“ (8-23) ekipai.

Edgaras Želionis aikštelėje nepasirodė, o Andrius Mažutis per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Deniso Krestinino atstovaujama „Jelgava“ (13-18) išvykoje po pratęsimo 79:82 (22:18, 16:20, 17:18, 13:12, 11:14) turėjo pripažinti „Jekabpils“ (17-14) komandos pranašumą.

Krestininas ant parketo praleido 32 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 10 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/3 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 3 kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

2015-04-12 11:51
bent vienas is auksines kartos jauniu isitvirtino Latvijoje :)