DeAndre Jordanas surinko galingą dvigubą dublį
Nuotr. AP – Scanpix
Penktąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo dėl antrosios pozicijos Vakarų konferencijoje kovojanti Los Andželo „Clippers“ (54-26) komanda, kuri sekmadienį namuose 94:86 (26:21, 26:28, 17:19, 25) įveikė be lyderio Marco Gasolio likusią Memfio „Grizzlies“ (54-26) ekipą.

Būtent pastaroji, San Antonijaus „Spurs“ ir „Clippers“ komandos varžosi dėl antrosios pozicijos Vakaruose. Visos trys turi po 54 pergales ir 26 pralaimėjimus.

DeAndre  Jordan
PTS 16 | REB 16 | ST 3 | BS 2 | EFF 31
Tačiau gali nutikti ir taip, jog bet kuri iš šių ekipų gali nukristi net į šeštąją poziciją, kadangi visai šalia yra vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusi Hjustono „Rockets“ (53-26).

„Antroji vieta būtų puiku, tačiau mums prireiks ir kitų pagalbos. Jaučiame, jog įvykdytume šį tikslą mums reikia pasiekti kitą lygį“, – po rungtynių teigė J.J. Redickas.

Po Jeffo Greeno taiklaus dvitaškio ketvirtojo kėlinio viduryje „Grizzlies“ deficitas buvo minimalus (81:82).

Tačiau greitai jis išaugo po penkių Chriso Paulo ir keturių Blake'o Griffino taškų iš eilės (91:83).

Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei, Vince'as Carteris realizavo baudų metimus ir „aptirpdė“ svečių atsilikimą (86:91).

Visgi po Dico Riverso auklėtinių nerezultatyvios atakos „Grizzlies“ surengti naudingumo išpuolio nepavyko, pražanga sustabdytas DeAndre Jordanas pataikė abi baudas ir įtvirtino šeimininkų pergalę (93:86).

„Grizzlies“ nesėkmę apkartino Gasolio trauma. Ispanas pirmojo kėlinio pabaigoje patyrė kairės čiurnos traumą ir aikštėje nebepasirodė.

Memfio ekipos vedlys sužaidė 10 minučių, per kurias pataikė vieną dvitaškį iš trijų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers: Blake'as Griffinas 18 (6/21 metimai, 8 atk. kam., 5 kld.), J.J. Redickas 18, DeAndre Jordanas 16 (16 atk. kam.), Chrisas Paulas 15 (14 rez. perd.), Jamalas Crawfordas 11, Mattas Barnesas 9.

„Grizzlies: Zachas Randolphas 21 (19 atk. kam.), Jeffas Greenas 15, Beno Udrihas 14, Courtney Lee 11, Kosta Koufos 8.

2015-04-12 18:28