ULEB Eurolygos antrojo etapo G grupėje – dvivaldystė. Pergalę lyderių dvikovoje iškovojo Maskvos „Dinamo“ krepšininkai, kurie trečiadienį namie 86:80 (18:14, 28:16, 19:36, 21:14) privertė pirmą kartą suklupti Malagos „Unicaja“. Abu klubai po trijų mačų turi po dvi pergales.

Po 5 iš eilės Antonio Fotsio taškų antrojo kėlinio pabaigoje „Dinamo“ pranašumas šoktelėjo iki solidžios 20 taškų ribos – 42:22. Vis dėlto triuškinančiu skirtumu atsilikusi „Unicaja“ ginklų nesudėjo. Trečiojo kėlinio pradžioje 9 taškus be atsako įmetę ispanai spurtavo 21:2 ir rezultatas tapo lygus 54:54.

33-ąją dvikovos minutę „Unicaja“ buvo priekyje 70:67, tačiau tuomet „Dinamo“ pataikė tris tritaškius ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 78:70. Priešpaskutinę minutę Ispanijos krepšininkai priartėjo iki 2 taškų (77:79), tačiau Bojanas Popovičius pataikė dvitaškį su pražanga ir įtvirtino „Dinamo“ pergalę.

„Dinamo“: Bojanas Popovičius 21 taškas, Taquanas Deanas 16, Lazaros Papadopoulos 15 (9 atk. kam.), Antonis Fotsis 13 (8 atk. kam.), Eddie Gillas 9.

„Unicaja“: Berni Rodriguezas 22, Marko Tušekas 12, Pepe Sanchezas 10, Jiri Welschas 9.

SMS
dinamo stipriai atrodo..ypac namuose..
2007-03-01
Na taip, Rusijos čempionatas labai pajėgus, daug klubų turi didžiulius biudžetus ir gali leist pirkt ką nori.
2007-03-01
+1
Nu manau dinamo turetu buti finaliniam 4 labai stabilus klubas geruszaidejus turintis, o jei isliks tokia pati tendensija tai kitaismetais 4verte gali but net 3 rusu komandos. O tai reiskia kad ru lyga yra labai paiegi