Shaquille'as O'Nealas žaidė geriausiai tada, kai to reikėjo komandai, o Majamio „Heat“ iškovojo dar vieną pergalę. Be traumuoto komandos lyderio Dwyane'o Wade'o žaidusi „Heat“ išvykoje 92:83 (27:20, 19:25, 23:20, 23:18) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ krepšininkus.

O'Nealas per ketvirtąjį kėlinį pelnė 10 taškų ir iš viso surinko 23 taškus – daugiausiai šį sezoną. „Heat“ aukštaūgis per 13 minučių atkarpą trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtajame kėlinyje pelnė visus 12 Majamio klubo taškų.

„Heat“ žaidžiant be Wade'o, o „Wizards“ komandai neturint traumuotų Carono Butlerio ir Antawno Jamisono, O'Nealas tapo mačo žvaigžde. „Heat“ aukštaūgio nepajėgė sulaikyti „Wizards“ puolėjas Brendanas Haywoodas, kurio gynyba vienas prieš vieną buvo bevaisė.

„Daug žmonių nemano, kad jis dar gali žaisti, – apie savo komandos „centrą“ kalbėjo „Heat“ strategas Patas Riley. – Štai kodėl jie naudoja gynybą vienas prieš vieną. Jie daro didelę klaidą“.

Kai Eddie Jonesas pataikė iš toli likus žaisti minutei ir 12 sekundžių iki mačo pabaigos, tuomet nutrūko Shaq'o paradas. Tai buvo pirmi ne O'Nealo taškai „Heat“ komandai per ketvirtąjį kėlinį. Tuo tarpu „Wizards“ per lemiamą ketvirtį pataikė tik 7 metimus iš 26 ir pralaimėjo ketvirtąkart iš eilės.

„Wizards“ komandai Darius Songaila per 19 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų). Puolėjas atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus ir 4 kartus suklydo.

„Wizards“: DeShaunas Stevensonas 19, Gilbertas Arenasas 15 (3/10 dvitaškių, 0/8 tritaškių), Rogeris Masonas 11, Jarvisas Hayesas 10 (9 atk. kam.).

„Heat“: Shaquille'as O'Nealas (10 atk. kam.) ir Jasonas Williamsas po 23, Eddie Jonesas 13, Udonisas Haslemas 12 (16 atk. kam.), Jasonas Kapono 7 (8 rez. perd.).

mockys > na netik vardas :)) per NBA visu zvaigzdziu rungtynes nebloga show parodes nors luzk is juoko :DD
2007-03-01
Vėl Arenas būtinai turi išmesti ~20 metimų, nesvarbu krenta jam ar ne. Shaqas sužaidė vienas iš geresnių rungtynių, nors šiaip iš jo tik vardas likęs.