Klay Thompsonas antrajame kėlinyje pelnė 23 taškus iš eilės
Nuotr. USA Today-Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos nugalėtojų titulą jau seniai užsitikrinusi „Golden State Warriors“ (66-15) ekipa pergalių varžovams dalinti nėra nusiteikusi. „Kariams“ nieko nebelėmusiame mače vienas jų lyderių Klay Thompsonas pelnė 42 taškus ir atvedė šeimininkus į pergalę prieš Memfio „Grizzlies“ (54-47) – 111:107 (36:21, 32:25, 25:20, 18:41).

Thompsonas tiesiog fenomenaliai rungtyniavo antrojo kėlinio metu, kuomet per 9 min. pelnė 23 taškus iš eilės, pataikydamas 10 iš 13 savo metimų, tarp kurių buvo ir 6 taiklūs tritaškiai iš 7. Beveik 20 tūkst. arenoje susirinkusių sirgalių snaiperio benefisą palydėjo vieningu skandavimu „Klay! Klay! Klay!“, o „Warriors“ po dviejų kėlinių jau turėjo 22 taškų pranašumą – 68:46.

Kadangi per trečiąjį kėlinį skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo, „Grizzlies“ trenerių štabas aikštėje leido pasireikšti atsarginiams krepšininkams. Jiems vos nepavyko sukurti nedidelio stebuklo. Paskutinį ketvirtį svečiai sugebėjo laimėjo 23 taškų persvara ir mačo pabaigoje sugrąžino intrigą, tačiau galutinai pasivyti varžovus laiko jiems pristigo.

Iš viso šiose rungtynėse Thompsonas pelnė 42 taškus.

Kadangi kiti „Grizzlies“ tiesioginiai konkurentai praėjusią naktį iškovojo pergales, Memfio komanda turnyro lentelėje smuktelėjo į 6-ąją poziciją, o į aukštesnes vietas pakilo Hjustono „Rockets“ ir Los Andželo „Clippers“ ekipos (55-26).

Kad pakiltų į aukštesnę vietą, Memfio krepšininkai turi laimėti paskutines savo reguliariojo sezono rungtynes su Indianos „Pacers“ ir tikėtis minėtųjų trijų ekipų nesėkmių.

„Golden State Warriors“: Klay Thompsonas 42 (8/10 trit.), Stephenas Curry 15 (8 rez. perd.), Festusas Ezeli 9, Leandro Barbosa 9.

„Grizzlies“: Jordanas Adamsas 19, Russas Smithas 16, JaMychalas Greenas 10 (8 atk. kam.), Zachas Randolphas 10, Courtney Lee 9.

Thompsono pasirodymas:

2015-04-14 19:56
s
oho bl 20 rungtyniu suda mala mala, vienose suziba ir viskas.. stabilumo jokio, o kaip sakoma stabilumas - meistriskumas
2015-04-14 19:33
Thompsonas šiemet duodasi.Prieš 3mėn.kažkur per kėlinį 37tšk.įmetė,dabar 23.Jau kai pagauna metimą,tai atrodo nieks nesustabdys.

--
2015-04-14 18:42
Galiu tik tai pasakyti savo pagrindinius žaidėjus laikė ant suolu davė jiems pailsėti tad nereikia sureikšminti šios pergalės
2015-04-14 18:08
lietuvis
warriors ekipai tai pasiseke kad atsiskleide thompsonas ir curry ir be to iguodala puikus tik gal siek tiek lieka seselyje kai tik pradeda curry ir thompsonas zaisti individuoliai ir sumeto daugiau nei du trezdalius komandos ataku tritaskiais

--
2015-04-14 15:02
Milaknis, Gecevicius, Klay
Kiekvieno klubo svajone turet tokius superinius krepsininkus
2015-04-14 10:21
Klay tai zveris :) 29 minites zaide, metimu ismete palyginus ne daug, o 42 taskus ysude Memphiui.

--
2015-04-14 09:56
nu va, prognozes issipilde galutinai - 2-6 vietos apsiverte aukstyn kojom. :) gerai butu, kad taip ir isliktu, nes poros butu idomios, su istorija ir revansais. vienintelis dabar likes klausimas, kaip paskutinese varzybose elgsis Spurs, nes isvyka pas Pelicans nebus lengva - aniem situacija laimek arba mirk. kita vertus Spursam pralaimejimas greiciausiai reikstu kritima vel i 6. :) zodziu, musis turetu but geras.

o GSW tai saunuoliai - neturi del ko plesytis, bet nemazina apsuku ir triuskina visus savo aikstej. gal ir neprotinga leist lyderiam lost, bet kita vertus gal ir gerai - neissimusa is rimto ir palaiko forma. o ir ziurovai gauna tai, del ko ateina.
2015-04-14 09:46
pergalę prieš Memfio „Grizzlies“ (54-47),suzaide jau net 101 varzybas nors sezone 82 buna:D
2015-04-14 09:45