Denverio „Nuggets“ komanda sulaukė svaraus Lino Kleizos indėlio nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir šventė pergalę. Lietuvis pelnė 15 taškų, o jo ekipa praėjusią naktį namie 111:101 (22:21, 24:23, 35:32, 30:25) nugalėjo Orlando „Magic“ krepšininkus.

Denverio ekipai šįkart pavyko perkopti laimingą 100 pelnytų taškų ribą. Šį sezoną „Nuggets“ pralaimėjo visas 18 rungtynių, kai pelnytų taškų skaičius nesiekė 100. Tai vienintelė komanda lygoje, kuriai nepavyko laimėti nepasiekus triženklės taškų ribos.

Į priekį „Nuggets“ ekipai atitrūkti pavyko po spurto 11:0. Trečiajame kėlinyje atkarpą laimėjusi Denverio ekipa įgijo 13 taškų pranašumą – 73:60.

„Magic“ vytis varžovus bandė ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Patas Garrity pataikė tritaškį ir „Magic“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 96:101. Tačiau tuomet „Nuggets“ surinko 6 taškus be atsako ir mačo nugalėtojas tapo aiškus.

Linas Kleiza nugalėtojams per 29 minutes pelnė 15 taškų (2/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, blokavo varžovo metimą ir 5 sykius prasižengė.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 34 (7 rez. perd.), Carmelo Anthony 23, Eduardo Najera 17, Linas Kleiza 15, Nene Hilario 12 (8 atk. kam.), Marcusas Camby 10.

„Magic“: Dwightas Howardas 23 (12 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 16 (7 kld.), Kenyonas Doolingas 14, Hedo Turkoglu 12, Darko Miličičius 10 (8 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (11)
idomia statistika veda NBA - "vienintelė komanda lygoje, kuriai nepavyko laimėti nepasiekus triženklės taškų ribos" :)
2007-03-01
+1
jeigu ne 5 prazangos jis zaistu dar daugia gal ~35min :)
2007-03-01
paziurejus i statistika suzaide kaip patyres zaidejas. super! 30 min tokia sudeti turincioje komandoje labai gerai. nesitikejau kad gryzus lyderiam tiek gaus losti. gal ir treneriui akys atsivere.
2007-03-01
+2
Jo...Kleiza tai jau vienas lyderiu.Taip ir toliau ;)
2007-03-01
+4
Gaila , kad dabar jy po rungtyniu kai per kazkur 20 min. iseme is starto ir leidzia Diewara. Bet tik tegul naudojasi kleiza tuo kad nera J.R.Smitho ir tegul varo gerai. Mldc. pritampa jis ten gerai, nors kad ir kokia jam buwo sunki sezono pradzia. Laukiu vasaros ir rudens kada jis uz lietuva los.
2007-03-01
+1
dziugina kleizos zajdimas...turbut sis sezonas jam gereusias is wisu lietuwiu
2007-03-01
Kleiza ir toliau demonstruoja stabilų žaidimą. Tą jaučia ir treneris kuris kiekvienos rungtynėse duoda nemažai lošt.
2007-03-01
+3
nu kleiza baigia ysitvirtint komandoj o komanda pilna geru zaideju tai pasako kadkleiza ten vertinamas irturi savo vietairminutes saunu