Maskviečiai ketvirtfinalyje startavo įspūdinga pergale
Nuotr. RIA Novosti – Scanpix
Triuškinama pergale Eurolygos atkrintamąsias varžybas pradėjo ketvirtį vos šešis taškus praleidusi Maskvos CSKA komanda.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai pirmajame ketvirtfinalio mače savo aikštėje 93:66 (29:21, 27:6, 21:15, 16:24) nepaliko jokių vilčių svečiams iš Graikijos – Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkams.

Milos  Teodosic
PTS 18 | REB 2 | AS 8 | EFF 25
Serijoje iki trijų pergalių CSKA išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis susitikimas ketvirtadienį taip pat vyks Maskvoje.

Puikiai rungtynes pradėjęs Milošas Teodosičius pelnė per pirmąsias tris minutes pelnė 7 taškus, CSKA spurtavo 18:7 ir greitai susikrovė dviženklę persvarą (18:7).

Antrajame kėlinyje tikrą tritaškių šou surengę maskviečiai pataikė net septynis tolimus metimus, į savo krepšį praleido tik šešis taškus bei į rūbinę išėjo turėdami triuškinamą pranašumą (56:27).

Po ilgosios pertraukos Atėnų klubo žaidėjams buvo pavykę laimėti atkarpą 8:0, tačiau tuomet „raudonieji“ trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu 14:1 ir galutinai nokautavo varžovus iš Graikijos (77:42).

Šiose rungtynėse CSKA pataikė 14 tritaškių iš 27 (51 proc. taiklumas), „Panathinaikos“ – 7 iš 19 (36 proc. taiklumas).

CSKA: Milošas Teodosičius 18 (8 rez. perd.), Demetris Nicholsas 13, Manucharas Markoišvilis 13, Andrejus Kirilenka 12.

„Panathinaikos“: Nikos Pappas 16, Jamesas Gistas 14, Loukas Mavrokefalidis 10, Estebanas Batista 8.

2015-04-15 08:27
To Moskwa
Jei čia PADORI šalis,tai kaip tada atrodo nepadorios? Ir dar.Kažkaip neįsivaizduoju CSKA juodaodžių aprengtų raudonarmiečių uniformomis,o ir Nando de Colo europietis,tai į kokią Europą dar jam eiti.
2015-04-14 22:37
djgaffer to Donce
Atsigaus kažkada PAO.Amžinai toks klubas krizėj nebus.Baigiasi karai,baigsis ir krizė.Tik išmest reik xūjum visus Mavrokefalidžius,Fotsius ir Blūmus.Nelsonas ir nepasiteisino.Prioritetas turėtų būti jaunimas,kurių graikai turi ir turėtų vėl atsigauti.

--
2015-04-14 22:16
djgafferPAO išvis tragiškai atrodo šiame sezone EL.Vasarą reikės iš pagrindų keist daugumą žaidėjų,jei vėl nori patekt į Final4.Kitaip vėl teks dažniau pralaimėt,nei laimėt.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Nebeturi tokiu saibu PAO kaip anksciau tad kazkokius rimtesnius pasiekimus teks pamirsti amziams
2015-04-14 22:12
PAO išvis tragiškai atrodo šiame sezone EL.Vasarą reikės iš pagrindų keist daugumą žaidėjų,jei vėl nori patekt į Final4.Kitaip vėl teks dažniau pralaimėt,nei laimėt.

--
2015-04-14 22:10
Moskwa
Vienintele komanda, vienintele salis kuri ka nors padoraus rodo. Pirmyn raudonarmieciai i evropa!
2015-04-14 21:53
agne
grazu ziuret kaip cska zaidzia. Itoudis padare dideli darba, islaisvindamas ju puolima is mesinos remu

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6