Triuškinamą pergalę Estijos lygos atkrintamosiose varžybose iškovojo Augusto Pečiukevičiaus ir Karolio Petrukonio vedama Tartu „TU/Rock“ komanda, kuri antradienį svečiuose 101:62 (25:17, 25:13, 27:17, 24:15) nepasigailėjo Talino „TLU/Kalev“ su Robertu Grabausku.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių Tartu užtikrintai pirmauja 2-0. Trečiosios bei galbūt lemiamos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį „TU/Rock“ tvirtovėje.

Pečiukevičius per 25 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/5 baidos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 1 sykį suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Petrukonis ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 10 taškų (3/9 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, po 2 sykius prasižengė ir suklydo.

Tuo metu Grabauskas per 31 minutę pasižymėjo 9 taškais (4/14 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo bei prasižengė.