Skaudų pralaimėjimą po dramatiškos kovos NCAA pirmenybėse patyrė Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“ ekipa, išvykoje po dviejų pratęsimų 96:98 nusileidusi „Texas Longhorns“.Tai buvo vos penkta „Aggies“ nesėkmė šį sezoną per 29 rungtynes.

Dvikovą startiniame penkete pradėjęs Kavaliauskas per 28 minutes pelnė 18 taškų (6/11 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nesėkmę patyrė ir Martyno Pociaus „Duke Blue Devils“, namie 77:85 nusileidę „Marylan Terrapins“. Pocius per 3 aikštėje praleistas minutes pasižymėjo 1 klaida ir 1 pražanga.

Svarus lietuvių indėlis pradėjo pergalę švęsti „American Eagles“ ekipai. Ji 59:44 palaužė „Colgate Raiders“, o trys lietuviai pelnė beveik pusę komandos taškų – 29.

Rezultatyviausias iš lietuvių buvo Arvydas Eitutavičius. Mačą pradėjęs nuo atsarginių žaidėjų suolo, klaipėdietis per 28 minutes pelnė 15 taškų (4/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą suklydo.

Rezultatyviausias rungtynes per pastaruosius du mėnesius sužaidė „Eagles“ vidurio puolėjas Paulius Joneliūnas. Mačą jis pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Trečiasis komandos lietuvis, įžaidėjas Linas Lekavičius, dvikovą taip pat pradėjo starto penkete ir per 17 minučių surinko 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kamuolį perėmė, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Dvidešimt trečią pralaimėjimą patyrė Vytauto Valiulio „The Citadel Bulldogs“, 46:62 turėję pripažinti „Georgia Southern Eagles“ pranašumą. Gynėjas iš Lietuvos mačą pradėjo starto penkete ir per 23 minutes pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Aštuonioliktą pergalę iškovojo „Missouri Tigers“, 91:82 įveikę „Colorado Buffaloes“. Nugalėtojams atstovaujantis Vaidotas Volkus per 11 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė,

Keturioliktą kartą suklupo Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“, 64:69 nusileidusi „Marshall Thundering Herd“. Puolėjas iš Lietuvos susitikimą pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Pralaimėjo ir Donato Račkausko „SMU Mustangs“, 60:67 turėję pripažinti „Tulsa Golden Hurricane“ persvarą. „Centras“ iš Lietuvos mačą pradėjo starto penkete ir per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.