Bojanas Bogdanovičius sužaidė karjeros rungtynes
Nuotr. AP-Scanpix
Bruklino „Nets“ (38-44) namuose 101:88 (23:28, 25:24, 27:23, 26:13) nugalėjo Orlando „Magic“ (25-57) bei sulaukė Indianos „Pacers“ (38-44) pralaimėjimo ir užėmė aštuntą vietą Rytų konferencijoje, kuri leis išmėginti jėgas ketvirtfinalyje su Atlantos „Hawks“ (60-22).

Du kėlinius aikštės šeimininkai vijosi varžovus, o po trijų rezultatas buvo lygus (75:75). NBA lygos naujoko Bojano Bogdanovičiaus į priekį vedama „Nets“ komanda sužaidus septynias minutes ketvirtajame kėlinyje atitrūko nuo varžovų 91:82.

Būtent Bogdanovičius tritaškiu metimu pelnė paskutiniuosius mačo taškus ir „Nets“ laimėjo 101:88.

Kroatas sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą. Rungtynes pradėjęs nuo suolo Bogdanovičius pelnė 28 taškus per 33 minutes.

„Nets“: Bojanas Bogdanovičius 28, Joe Johnsonas ir Thaddeus Youngas po 16, Brookas Lopezas 14, Deronas Williamsas 10.

„Magic“: Nikola Vučevičius 26 (11 atk. kam.), Victoras Oladipo 19, Andrew Nicholsonas 18.

Rungtynių epizodai:

2015-04-16 10:02
bee
Omg sitie liurbiai prasibrove i PO... ziauriai gaila indianos,puikiai atrode sezono pabaigoj su grizusiu George. Atlanta 4:0 nets