Paulas George'as patyrė traumą
Nuotr. AP-Scanpix
Indianos „Pacers“ (38-44) iki atkrintamųjų varžybų pritrūko vienos pergalės. Franko Vogelio auklėtiniai paskutinėse NBA reguliariojo sezono rungtynėse 83:95 (24:22, 17:32, 20:19, 22:22) Memfyje nusileido vietos „Grizzlies“ (55-27) krepšininkams.

Mačo dėl traumos nebaigė „Pacers“ puolėjas Paulas George‘as. Jis ketvirtajame kėlinyje susižeidė kairės kojos blauzdą. Didžiąją dalį reguliariojo sezono George‘as praleido dėl dešinės kojos lūžio, kurį patyrė praėjusią vasarą.

„Pacers“ neįstengė atsitiesti po antrojo kėlinio, kurį pralaimėjo 17:32. Didžiausiu svečių galvos skausmu tapo Marcas Gasolis. „Grizzlies“ centras pelnė 33 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Ši pergalė leido Memfio ekipai aplenkti San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus ir užimti penktąją vietą Vakarų konferencijoje.

„Pacers“ išgelbėti galėjo Bruklino „Nets“ komandos pralaimėjimas, tačiau „Nets“ namuose 101:88 įveikė Orlando „Magic“.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 33 (13 atk. kam.), Zachas Randolphas 18, Jeffas Greenas 14.

„Pacers“: C.J. Milesas 26, George‘as Hillas 20, Rodney Stuckey 11.