Vokietijos krepšinio bundeslygoje penktadienį (05. 13) prasidėjo atkrintamosios varžybos. Per jas pirmąją pergalę iškovojo reguliariojo sezono nugalėtoja Berlyno "Alba" ekipa, kurioje rungtyniauja Martynas Mažeika.

"Alba" namuose 98:80 (25:30, 26:15, 17:21, 30:14) įveikė Andriaus Giedraičio Liudvigsburgo EnBW klubą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Atkakliai vykusiame mače Berlyno klubui niekaip nesisekė įgyti solidesnio pranašumo. Kai tik "Alba" krepšininkai atitoldavo, Liudvigsburgo žaidėjai juos pasivydavo, tad iki susitikimo pabaigos likus žaisti 10 minučių, komandas skyrė vos 2 taškai.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje Berlyno ekipa įrodė esanti geresnė ir laimėjusi ketvirtį 16 taškų skirtumu iškovojo pirmąją pergalę.

Martynas Mažeika aikštelėje praleido 10 minučių ir "Alba" klubui pelnė 5 (1/3 tritaškių, 2/2 baudų) taškus, tačiau 2 kartus suklydo ir 1 prasižengė.

Rezultatyviausias "Alba" komandoje buvo Jovo Stanojevičius, surinkęs 24 taškus.

Pralaimėjusiems Andrius Giedraitis įmetė 20 (5/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/4 baudų) taškų. Lietuvis rungtyniavo 36 minutes, atkovojo 1 kamuolį, po kartą jį perėmė ir rezultatyviai perdavė, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 prasižengė.

Už A.Giedraitį rezultatyviau žaidė tik Jerry Greenas, surinkęs 21 tašką.