Donato Zavacko taiklūs baudų metimai lėmė klaipėdiečių pergalę Aukštaitijoje
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Paskutiniu metu buksuojantys Klaipėdos „Neptūno“ (30-8) klubo krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė dramatišką pergalę.

Prie baudų metimų lemiamu momentu stojęs Donatas Zavackas neklydo, kitoje aikštės pusėje Evaldo Žabo dvitaškis tikslo nepasiekė bei finalinė rungtynių sirena skelbė LKL vicečempionų pergalę Panevėžyje 83:81 (26:19, 12:19, 29:23, 16:20) prieš vietos „Lietkabelį“ (10-27).

Viso mačo metu vyko atkakli kova, o po Mindaugo Girdžiūno taiklaus tolimo metimo trečiojo kėlinio viduryje „Neptūnui“ buvo pavykę atitrūkti (59:50).

Bet tuomet šeimininkai nesutriko, ketvirtajame ketvirtyje surengė spurtą 10:2, po kurio ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir išsiveržė į priekį (71:69).

Prasidėjus paskutinei minutei, po Simo Galdiko dvitaškio „Neptūnas“ pirmavo (81:79).

Kitoje aikštės pusėje neleistinai sustabdytas Žabas realizavo baudų metimus ir išlygino rezultatą (81:81).

Visgi po minutės pertraukėlės „Lietkabelio“ krepšininkams savojo plano įvykdyti nepavyko, Arnas Labuckas prasižengė prieš Zavacką, kuris lėmė „Neptūno“ pergalę šiose rungtynėse (83:81).

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 25, Arnas Labuckas 14, Jurica Žuža 14 (9 atk. kam.), Dainius Šalenga 14.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 18, Simas Galdikas 15, Donatas Zavackas 13, Arnas Butkevičius 12, Mindaugas Girdžiūnas 12.

Deivido Gailiaus reidas:

2015-04-17 04:01
Taip Neptunas smiges, bet manau jie vistiek bronza ims siais metais

--
2015-04-16 21:34
Smigus ten visa Neptūno komanda.EL ir Kibiras taip jėgas išsėmė,kad jau vos bepajuda.Ketvirtfinalį su dzūkais greičiausiai žais,tai dar klausimas ar peržengs jų barjerą.Prieš savaitę jau pralaimėjo nuo alytiškių,taip kad nusimato įdomi serija.