Tritaškių lietų papylę Maskvos CSKA krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę ULEB Eurolygos „Top 16“ etape. Ketvirtadienį Eurolygos čempionų titulą ginantys maskviečiai išvykoje 85:64 (27:17, 20:8, 22:25, 16:14) nepaliko vilčių Pirėjo „Olympiakos“ komandai.

Per šias rungtynes CSKA pataikė net 12 tritaškių metimų iš 20 bandymų ir tai buvo pagrindinė CSKA pergalės priežastis.

Po trijų tritaškių iš eilės pirmajame kėlinyje CSKA atitrūko 15:11, o po taiklaus Johno Roberto Holdeno tritaškio Maskvos komandos pranašumas pasiekė 8 taškus – 20:12. CSKA pranašumas dviženklę ribą perkopė pirmojo ketvirčio pabaigoje, kai Oscaras Torresas pataikė tritaškį, o Theodoros Papaloukas realizavo abu baudos metimus – 27:17.

Per pirmas keturias antrojo kėlinio minutes CSKA pataikė dar tris tritaškius ir laimėję ketvirčio pradžią 11:2 atitrūko solidžiu 19 taškų pranašumu – 38:19. Netrukus „Olympiakos“ deficitas pasiekė 20 taškų ribą ir per likusį laiką graikai atsitiesi nepajėgė.

„Olympiakos“: Sofoklis Schortsanitis 13 taškų, Andrija Žižičius 10, Panagiotis Vasilopoulos ir Henry Domercantas po 8.

CSKA: Matjažas Smodišas 19, Theodoros Papaloukas 15, Johnas Robertas Holdenas 14, Oscaras Torresas 12, Trajanas Langdonas 10, Aleksejus Savrasenka 8.

Po pergalės CSKA lieka vienvalde E grupės lydere. Maskvos komanda laimėjo visas trejas žaistas rungtynes, o „Olympiakos“ sąskaitoje – viena pergalė po trijų susitikimų.

Man buvo malonu ziuret kaip Graikai dekojo Papaloukuj :)) sauniai
2007-03-02
+1
krito i aki kad labausiai viska olimpiakosui gadino atsarginio suolo zaidejai kaip papamakarias ir tas izaidejas. tik jie aiksteje is karto neapsigina 1v1. ir dar visa komanda neuzdengia trajaku ir taip ne pirmas rungtynes kiek teko matyt. nors ir cska puikiai pataike.
2007-03-02
Pakolkas CSKA ir Panathinaikos demonstruoja įspūdingiausią žaidimą.
2007-03-02
+1
cska laimes
2007-03-02
+2
Ka norejo, ta dare CSKA su Olimpiacosu, maniau bus idomesne dvykova, o kaip visad CSKA nuslove varzovus
2007-03-02
+2
kada macas zais..
2007-03-02
+2
pasityciojimas ne rungtynes... svilpe vienon pusen... cska gyvenime nera taip taikliai trajaku mecius... olimpiakosui isvis nekrito, is po kasio laisvi pramesdavo...