Tarp lietuvių rezultatyviausias buvo Augustas Pečiukevičius
Nuotr. Margit Enno

Estijos krepšinio lygoje pergales iškovojo dvi lietuvių savo sudėtyje turinčios komandos. Pergalę namuose 65:61 (16:16, 23:13, 8:18, 18:14) prieš „BC Valga“ iškovojo Raplos „Tyco“ su Ernestu Ežerskiu.

Ežerskis pataikė 2 dvitaškius iš 8, prametė visus 5 tritaškius, tikslą pasiekė tik 2 baudų metimai iš 6. Viso jis pelnė 6 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Žymiai lengvesnę pergalę iškovojo Tartu „TU/Rock“ su Augustu Pečiukevičiumi ir Karoliu Petrukoniu. Tartu ekipa namuose 86:62 (18:15, 29:15, 16:9, 23:23) neturėjo vargo su Roberto Grabausko Talino „TLU/Kalev“ klubu.

Sėkmingiausiai lietuvių tarpe pasirodė Pečiukevičius. Jis pelnė 16 taškų per 27 minutes. Lietuvis pataikė 5 dvitaškius iš 6, 6 baudas iš 10, bet prametė visus 4 tritaškius. Įžaidėjas atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

Petrukonis per 22 minutes pasižymėjo 6 taškais (2/6 dvitaškiai, 2/3 baudos) ir 7 atkovotais kamuoliais. „Centras“ prarado kamuolį ir triskart prasižengė.

Pralaimėtojų gretose Grabauskas ant parketo praleido 32 minutes ir pelnė 10 taškų (5/10 dvitaškiai). Jis atkovojo 7, o prarado 4 kamuolius. Lietuvis pridėjo po rezultatyvų perdavimą ir bloką.

Tartu komanda (26-6) turnyro lentelėje yra pirma, Raplos (21-11) – trečia, o „TLU/Kalev“ – priešpaskutinė, 8-a.