Antrąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo Barselonos „Winterthur“ ekipa. Katalonijos klubas namie 82:73 (17:20, 20:10, 22:29, 23:14) palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ pasipriešinimą.

Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką. „Efes Pilsen“, daugiausia Marcuso Haislipo pastangomis, naudojosi Barselonos ekipos spragomis po krepšiu ir pirmąjį kėlinį baigė šiek tiek sėkmingiau.

Vos tik prasidėjus antrajam ketvirčiui kataloniečiai po Rogerio Grimau tritaškio bei Jordi Triaso dėjimo išsiveržė į priekį (24:22). Netrukus aikštės šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir ilsėtis išėjo turėdami 7 taškų (37:30) pranašumą.

Po didžiosios pertraukos komandos apsikeitė taikliais tritaškiais, tačiau beveik visą kėlinį Barselonos krepšininkai turėjo pranašumą, bet po paskutinę sekundę pataikyto Drew Nicholaso metimo rezultatas tapo lygus.

Įpusėjus paskutiniajam ketvirčiui Nicholaso tolimas metimas su pražanga buvo taiklus ir Stambulo klubas išsiveržė į priekį (68:67), tačiau netrukus „Winterthur“ pataikė 3 tritaškius iš eilės, išlaikė įgytą persvarą bei triumfavo.

„Winterthur“: Juanas Carlosas Navarro 24, Jaka Lakovičius 15 (6 rez. perd.), Jordi Triasas 10 (8 atk. kam.), Franas Vazquesas po 10.

„Efes Pilsen“: Marcusas Haislipas 18 (8 atk. kam.), Drew Nicholasas 16 (5 rez. perd.), Cuneytas Erdenas 15.

Barselonos ekipa, iškovojusi 2 pergales ir patyrusi 1 nesėkmę F grupėje žengia antroje vietoje, tuo tarpu visus tris mačus pralaimėjusi „Efes Pilsen“ liko paskutinėje ketvirtoje pozicijoje.

Efes Pilsen turi gan gerą sudėtį, bet visą sezona labai banguotus rezultatus demonstruoja.