Jonas Mačiulis nepasižymėjo
Nuotr. AFP – Scanpix
Madrido „Real“ – viena koja Eurolygos finaliniame ketverte. Pablo Laso auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios ir permaningos kovos 90:85 (22:16, 15:29, 26:21, 27:19) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

7 minutes aikštelėje praleidęs Jonas Mačiulis prie pergalės taškais neprisidėjo. Lietuvis prametė vieną tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą prasižengė bei suklydo.

Rungtynės tapo savotiška įspūdingus dvigubus dublius atlikusių įžaidėjų Sergio Lullo ir Thomaso Heurtelio dvikova. Llullas pelnė 18 taškų ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Heurtelio sąskaitoje – 16 taškų ir net 15 rezultatyvių perdavimų.

Mačą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pirmajame kėlinyje buvo įgiję dviženklį pranašumą 22:11. Vis tik antrajame kėlinyje turkai  įspūdingai laimėjo atkarpą 23:3 ir patys įgijo solidžią persvarą  – 34:25.

Po ilgosios pertraukos Stambulo ekipa pradėjo dominuoti ir vienu metu pirmavo net 62:45, tačiau „Real“ sugebėjo atsitiesti ir 5 minučių atkarpą laimėję 23:5 ketvirtojo kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą – 68:67.

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau iniciatyvą savo rankose laikė „Anadolu Efes“. Vis dėlto, likus žaisti pusantros minutės iš toli pataikęs Rudy Fernandezas sumažino „Real“ deficitą (80:82), o prasidėjus paskutinei mačo minutei tritaškį smeigęs Felipe Reyesas ir persvėrė rezultatą  – 83:82.

Mačo pabaigoje klaidas dariusiems bei pro šalį atakavusiems turkams teko gelbėtis pražangomis, tačiau 5 baudų metimus iš 6 paskutinėmis sekundėmis sumetęs Sergio Rodriguezas užtikrino Madrido komandai pergalę.

„Real“: Sergio Llullas 18 (12 rez. perd.), Rudy Fernandezas 15, Kelvinas Riversas 14, Sergio Rodriguezas 11, Andresas Nočioni 10.

„Anadolu Efes“: Nenadas Krstičius 23, Thomasas Heurtelis 16 (15 rez. perd.), Cedi Osmanas 12, Stratos Perperoglou ir Dario Šaričius po 11.

2015-04-18 00:13
Ka galima pasaky, pasigaidino Efes einily karta.

--
2015-04-18 00:06
dunrs
kokio dar trenerio? sudeties reikia, o ne trenerio. Kas pakeite Dardena? ribotas, nestabilus Maciulis. Kas pakeite Miroticiu? Nocioni? Ayonas? abudu sudejus net nesiekia Miroticiaus lygio. Tas negriukas kairerankis? :D Chimki lygio zaidejas, nuo suolo kilt tinkamas tokiam klubui, bet ne starto penkete sedet. Tai apie ka mes kalbam kai sudetis varguoliska Realo lygio netempianti.
2015-04-18 00:01
aaa
bet trenerio Realui kito reikia verkiant, su situ eurolygos niekaip nepaims nors ir finalo ketvertas Madride

2015-04-17 23:02
Ziauriai apmaudus pralaimejimas, turejo Efes paimt, bet paskutimem minutem susimove, butu laimeje siandien, butu ir visus formalumus sutvarke Turkijoj

--
2015-04-17 22:32
to Dariukas
nu nebevelk. Ryto fanas jaunas kiba esi, kad tokias nesamones sneki. Ne grybas jis, turi savita zaidimo stiliu ka puikiai isnaudojo iki traumos. Stiprioje komandoje su kurybingais zaidejais ir prie dar vieno gero izaidejo Mantas netgi labai limpa, bet Heurtel sutinku yra ziauriai geras izaidejas. Aplamai Prancuzu pg linija ispudinga.

Parker/Heurtel/DeColo... kad mums kuri nors i rinktine paskolintu...
2015-04-17 22:27
to piktas
nesiparink, galiu garantuot, kad nuo CSKA pasikraus :)
Dariukas
kad tas kalnietis visiskas grybas, tam lokomotive si sezona po 2 taskus pelno...praaita sezona irgi kelis taskus isbezdedavo.....Huertelis 2 galvom geresnis
2015-04-17 22:23
paaiskinkit
Thomas Heurtel kaip jis dar ne NBA? idealus izaidejas europos rinkoj, NBA drasiai patemptu lygi. Nesuprantu, Kalnieciu domisi (nenuvertinant jo) ,bet bukim bedni bet teisingi, Heurtel visa galva auksciau stovi. Keista logika ju.
piktas
kaip uzpisa kai sekasi sitam realui pastoviai...
Manbungo
Ta Huerteli galetu pasidometi zalgiris juo,manau kaina jo nedidele,galetu isigyti 2-3 metams ir poto issugdzius ji parduoti kokiam grandui...

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 15