Pirmąją pergalę Eurolygos „Top-16“ varžybose iškovojo Belgrado „Partizan“ krepšininkai. Serbai namie po atkaklios kovos 85:70 (23:17, 19:18, 19:18, 24:17) įveikė Badalonos „Joventut“ komandą.

Puikiai krepšį atakavę serbai per mačą su ispanais pataikė net 27 dvitaškius iš 43 (62,7 proc.). Nors „Joventut“ metė ne ką mažesniu – 54,8 proc. taiklumu, Badalonos krepšininkai negalėjo sulaikyti „Partizan“ puolimo mašinos.

Serbai į varžovų krepšį įmetė 85 taškus, o patys praleido 70. Aikštės šeimininkai pirmavo beveik visas rungtynes, o prieš didžiąją pertrauką jų persvara buvo pasiekusi 9 taškus (42:33).

Nors trečiajame kėlinyje „Joventut“ ekipa spurtavo 7:0 ir sumažino serbų persvarą iki 4 taškų (43:47), „Partizan“ taip pat atsakė taikliais metimais ir netruko susigrąžinti 9 taškų pranašumo (58:49). Nors ispanai dar buvo priartėję iki 3 taškų (61:64), tai buvo paskutinis jų „pasispardymas“.

Keletą atakų iš eilės taškais pavertę aikštės šeimininkai įgijo 9 taškų pranašumą (72:63), kurį rungtynėms baigiantis tik padidino.

„Partizan“: Predragas Drobnjakas 16 (10 atk. kam.), Vonteego Cummingsas 15, Kosta Perovičius 13 (10 atk. kam.), Urošas Tripkovičius 13.

„Joventut“: Rudy Fernandezas 16, Elmeras Bennettas 16, Charlesas Gainesas 12.

Iškovoję pirmąją pergalę „Partizan“ krepšininkai pakilo į trečią E grupės vietą. Tuo tarpu antrą nesėkmę per trejas rungtynes patyrusi „Unicaja“ smuktelėjo į E grupės turnyro lentelės dugną.