Giorgios Printezis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias
Nuotr. AFP – Scanpix
Pirėjo „Olympiakos“ tapo pirmąja komanda Eurolygos ketvirtfinalyje, sugebėjusia iškovoti pergalę svečiuose. Graikijos ekipa 76:63 (15:10, 20:15, 21:20, 20:18) patiesė „Barcelona“ klubą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:1.

Rungtynių pradžioje šeimininkams sunkiai sekėsi atrasti savo žaidimą ir kelius link varžovų krepšio, todėl po dviejų kėlinių katalonai nuo sėkmingai besigynusių svečių atsilikinėjo dviženkliu skirtumu – 25:35.

Po ilgosios pertraukos „Barcelona“ krepšininkai pagyvino puolimą bei šiek tiek išlygino žaidimą, tačiau puikiai iš toli atakavę graikai ketvirtojo kėlinio pradžioje laimėjo atkarpą 10:2 ir įgiję net 18 taškų pranašumą (68:50) privertė varžovus pamiršti pergalę.

48 procentų taiklumu (13/27) tritaškius metę „Olympiakos“ krepšininkai nutraukė „Barcelona“ 9 iš eilės Eurolygoje laimėtų rungtynių seriją.

„Olympiakos“: Giorgios Printezis 22 (9 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 16, Vangelis Mantzaris 12.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 16, Ante Tomičius 14 (14 atk. kam.), Tomašas Satoransky 8.

2015-04-18 15:55