NBA lygoje – svarbūs pokyčiai
NBA lygoje – svarbūs pokyčiai
Nuotr. USA TODAY – Scanpix
ESPN praneša, kad po NBA lygos vadovų susitikimo priimtas sprendimas kasmet didinti algų kepurę. Šiuo metu ji siekia 63,1 mln. JAV dolerių.

Jau kitą sezoną algų kepurė turėtų padidėti iki 67,1 mln., tačiau ateityje numatomi ir didesni šuoliai. 2016-2017 metų sezone suma turėtų siekti 89 mln., o dar po metų – 108 mln.

Iki šiol didžiausias algų kepurės pakitimas buvo 7 mln. JAV dolerių. Apie planuojamus pokyčius lyga jau informavo ir klubų vadovus.

Didės ir prabangos mokestis, kuris šiuo metu siekia 76,8 mln. Kitą sezoną suma išaugs iki 81 mln., o vėliau taip pat perkops ir 100 mln. dolerių ribą.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (23)
Choose who must hold the title of the king!
Choose who must hold the title of the king! www.thekingofmusic.com Choose who must hold the title of the king!
2015-04-18
+1
Atsakyti
Tomaseintracht ne aintracht, rašyt išmok, vokieti tu


NE TAU MANE MOKYT, susikurk anketą pirmiausia pienburni
2015-04-18
-1
Atsakyti
Tomas
eintracht ne aintracht, rašyt išmok, vokieti tu
2015-04-18
-1
Atsakyti
Reiktų nusavinti visų Eurolygos klubų pinigus ir atiduoti Žalgeriui kaip greitąjį kreditą, be jokio užstato tik už garbės žodį :D
2015-04-18
Atsakyti
ChicagoReikia didiesiems Eurolygos klubams užmesti apynasrį, įvesti biudžetų lubas, o už jų viršijimą imti prabangos mokestį, o pajamomis surinktomis iš jo dotuoti mažiausius biudžetus turinčius Eurolygos klubus. Reikia įvesti legionierių limitą ir uždrausti natūralizavimus, kad nebūtų galima apeiti šito ribojimo (nesi gimęs toje šalyje ir vsio esi traktuojamas kaip legionierius), tas leistų bent kiek išlyginti klubų pajėgumus. Beje reiktų didinti ir premijas ir už pergales kiekvienose rungtynėse o, kad būtų klubų motyvaciją, bent kažkokią premiją suteikti ir pralaimėjusiems klubams) bei atskirai už patekimą į atkrintamąsias, kiekvieną jų etapą.. Kitas dalykas, kaip komentaruose kalbama, kad kaip Eurolyga atsilkusi nuo NBA, bet NBA yra uždaras vienos šalies turnyras, o šiame komandos susirenka iš įvairiausių Europos kampelių, o jų finansinės galimybės, organizacinės vertybės ir tradicicijos, be to ir žmonių susidomėjimas skiriasi. Tad nereiktų aklai čia lygiuotis į NBA, tiesiog periimti gerąją patirtį ir bandyti pritaikyti Eurolygoje. Dėl komandų skaičiaus tai palaikyčiau esamo komandų skaičiaus išlaikymą, nes išaugus rungtynių skaičiui, tiesiog bus suduotas rimtas smūgis nacionalinių čempionatų populiarumui, kai pajėgiausioms komandoms bus nuolaidžiaujama arba jos išvis atsisakys ten žaisti.


eurolyga nėra tokia lyga, kad dėtu lubas ir įpač atimtus pinigus dalintu mažesniems klubams.... eurolyga apskritai yra lyga kurioje žaidžiant reikia pinigus mokėt, o iš to nieko negauni... kol eurolygos vadovams bus įdomus plaukiantys pinigai už eurolygos varda tai tol niekas ir nesikeis... aišku čia tema apie nba, tai tikiuosi, kad pakilus nba dar aukščiau, gal eurolyga kažką pradės mastyt....
2015-04-18
+4
Atsakyti
Tai, kad Eurolygos šis pakitimas iš esmės neliečia. NBDL niekas atlyginimų tikrai nekels, o dauguma EL legionierių vis tiek nėra pajėgūs gauti tikrą NBA kontraktą. Taip ar taip Kinija piniginiu požiūriu jau seniai aplenkė Europą, tai kas dar čia gali būt blogiau?

Ir kalbant apie atlyginimų lubas Europoje, tai yra visiška nesąmonė. Atlyginimų lubos niekaip nepadės tokiem klubam kaip Žalgiris atsikratyt bankroto grėsmės (na nebent atlyginimų lubos bus koks 1mln eur.). Žaidėjų kainos Europoje yra normalios, o problema yra tai, kad niekaip neįmanoma surinkt stabilaus kiekio klubų, kurie turėtų pastovius finansus. Būtent todėl tokie klubai kaip Bayern Eurolygai atrodo žymiai patraukliau nei bet kuris Rytų Europos klubas.

Beje kažkas minėjo pajamų dalijimą, tai Eurolygoj tas irgi yra, tik ta suma be abejo yra žymiai mažesnė.
2015-04-18
+1
Atsakyti
GB21Iš vienos pusės gal ir gerai, jei aišku nekils žaidėjui algos maximumas, tada galės sukomplektuot stipresnę sudėtį komandos, nes dabar išleidžia algų kepurę ant 3 superstarų ir po to tenka rinkt atsarginius, su tokia algų kepure gali normaliai pasiimt 2 superstarus ir 5-6 vidutiniokus už padorią algą. Aišku jei kylant algų kepurei kils ir žaidėjų maximumas tada nesamonė jei superstarai uždirbs per metus po 30mln..


tai greičiausia kils ir maksimumas
2015-04-18
-1
Atsakyti
Iš vienos pusės gal ir gerai, jei aišku nekils žaidėjui algos maximumas, tada galės sukomplektuot stipresnę sudėtį komandos, nes dabar išleidžia algų kepurę ant 3 superstarų ir po to tenka rinkt atsarginius, su tokia algų kepure gali normaliai pasiimt 2 superstarus ir 5-6 vidutiniokus už padorią algą. Aišku jei kylant algų kepurei kils ir žaidėjų maximumas tada nesamonė jei superstarai uždirbs per metus po 30mln..
2015-04-18
+1
Atsakyti
Chicago Reikia įvesti legionierių limitą ir uždrausti natūralizavimus, kad nebūtų galima apeiti šito ribojimo (nesi gimęs toje šalyje ir vsio esi traktuojamas kaip legionierius), tas leistų bent kiek išlyginti klubų pajėgumus.


Kitas variantas tiesiog apmokestinti papildomus legionierius, tai taip leistų turtingųjų klubų sąskaita finansuoti silpnesnius klubus ar tiesiog tuos pinigus kirti papildomoms premijoms už laimėtas rungtynes.
2015-04-18
Atsakyti
Reikia didiesiems Eurolygos klubams užmesti apynasrį, įvesti biudžetų lubas, o už jų viršijimą imti prabangos mokestį, o pajamomis surinktomis iš jo dotuoti mažiausius biudžetus turinčius Eurolygos klubus. Reikia įvesti legionierių limitą ir uždrausti natūralizavimus, kad nebūtų galima apeiti šito ribojimo (nesi gimęs toje šalyje ir vsio esi traktuojamas kaip legionierius), tas leistų bent kiek išlyginti klubų pajėgumus. Beje reiktų didinti ir premijas ir už pergales kiekvienose rungtynėse o, kad būtų klubų motyvaciją, bent kažkokią premiją suteikti ir pralaimėjusiems klubams) bei atskirai už patekimą į atkrintamąsias, kiekvieną jų etapą.. Kitas dalykas, kaip komentaruose kalbama, kad kaip Eurolyga atsilkusi nuo NBA, bet NBA yra uždaras vienos šalies turnyras, o šiame komandos susirenka iš įvairiausių Europos kampelių, o jų finansinės galimybės, organizacinės vertybės ir tradicicijos, be to ir žmonių susidomėjimas skiriasi. Tad nereiktų aklai čia lygiuotis į NBA, tiesiog periimti gerąją patirtį ir bandyti pritaikyti Eurolygoje. Dėl komandų skaičiaus tai palaikyčiau esamo komandų skaičiaus išlaikymą, nes išaugus rungtynių skaičiui, tiesiog bus suduotas rimtas smūgis nacionalinių čempionatų populiarumui, kai pajėgiausioms komandoms bus nuolaidžiaujama arba jos išvis atsisakys ten žaisti.
2015-04-18
Atsakyti
to nu
ka tu cia skiedi kloune eurolyga tau ne nba,nba yra vienos valstybes cempionatas su raptors ,ten biudzetu lubos ten pajamas dalinamos vientisai ir pagal rezultatus ,ten yra toks dalykas kaip naujoku birza kuri luzeriu komandai gali duodi sansa turet ateities zvaidgze kuri yra supanciota kontraktu keletui metu ir pns , pns pns o cia tu lygina eurolyga daugybe valstybiu cia yra tokie kaip zalgiris sedes gylioj subinei visada jai bus tokie turnyrai po 30 macu ,viena du macus gali nugalet stiprius bet ne 20 is eiles jai neturesi gero biudzeto su gerais zaidejais ,kuo maciau macu tuo didesni sansai silpniesniem klubam nueit toliau kaip UEFA kaip cia kazkuris minejo o ne uzdaro cempionato,kur biudzetai top 8 su likusiu top 8 komandom skirtis po 10kart
2015-04-18
Atsakyti
TDaY
Moneyleague kuo toliau tuo labiau neidomesne darosi. Seniau dar ir tokios neturtingos komandos kaipo Zalgiris ar Partizan sugebedavo rimtai pakonkuruot, o dabar kas?? Visokie turku pinigu maisai ir rusai dominuoja. Dar ispanai, bet tie bent savu geru zaideju turi. O pas turkus vien uzsienieciai. Reiktu ivesti minimalu vietiniu zaideju skaiciu, nes nesamone visiska.
2015-04-18
-1
Atsakyti
zirnisnuLietuvos komandos buvo praktiskai isejusios metams is lkl del kazkokios sovietu lygos, o cia jeigu bus rimtas pasiulymas - tikrai eis. Ko negali pinigai, ta gali dideli pinigai. Arba lieka sportinis principas ir megejiskas lygis tiek komandu, tiek organizacijos, arba pradeda kalt piniga ir ju deka kelt lygi.o is kur Zalgiris, LR ims tuos pinigus?? kur tau europieciai zaidejai gaus geros zaidybines praktikos, kai bus tiek mazai klubu zaidzianciu daug rungtyniu??NBA savo pasieke nuosekliu DARBU, jau 30+ metu dirbama ta linkme, kad tureti apie ka dabar snekama, o kaip dirbama Eurolygoje? kas padaryta per 15 metu? ir kas absurdiskiausia, kad net nera sneku, kad reikia pradeti sistemingai dirbti spresti esmines problemas, kai NBA nuo pat pradziu buvo uzkirstas kelias problemoms, nes ten zmones masto placiau ir nori patys kurti ir uzdirbti is to, o ne gyventi kitu saskaita.


reikia skirti tai, kad nba yra viena organizacija ir ten viskas vieninga, biudžetai ir t.t... o eurolygoje nėra vieningumo nes kiekviena komanda tvarko savo biudžetus, komandos keičiasi žaidžiančios eurolygoje ir iš eurolygos komandos praktiškai neuždirba, kas kita yra su nba klubais....
2015-04-18
+3
Atsakyti
nu
Butu maziau komandu, sunkiau i tas komanda patekti, geriausi zaidejai noretu zaisti tik ten, nes tai auskciausias lygis. Zaidejai butu priversti neuzmigti ant lauru ir dirbti asmeniskai, nes nebusi labai geras, atsiras geresniu kurie uzims tavo vieta.

Daugiau varzybu - daugiau pinigu. Stipresni varzovai irgi masina, o mases traukia mases. Kai per tv matai pilna arena, visai kitas jausmas negu ziuret i tuscias vietas. Aisku nera jokiu garantiju, reikia protingu vadybininku ir nuoseklaus darbo. Bet as matau tik viena sprendimo buda kaip pakelti europos krepsini. Klubai turi buti nusistoveje, kad ju vardai buytu placiai zinomi, kad ju rungtynes ziuretu visi, o ne tik tu komandu sirgaliai.

Jeigu butu referendumas - balsuociau uz uzdara eurolyga. Nematau nieko, ka butu galima prarast.
2015-04-18
Atsakyti
fanas
Beabejo eurolyga tampa neidomia lyga po kito sezono bus 16 klubu isvis nesamone ,kam reikia tu 30 macu tarpusavi ,gaila kad nero tokio modelio kaip UEFA tada viskas aisku kas cempijonai tas ir zaidzia lygoi arba pagal reitingus buna patenkama daugiau komandu is tos lygos na zdz money lyga borring visiskai atsluges susidomejimas jau
2015-04-18
+1
Atsakyti
Gales Lebronas visa starta aplink save turet all star zaideju.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-04-18
+2
Atsakyti
nuLietuvos komandos buvo praktiskai isejusios metams is lkl del kazkokios sovietu lygos, o cia jeigu bus rimtas pasiulymas - tikrai eis. Ko negali pinigai, ta gali dideli pinigai. Arba lieka sportinis principas ir megejiskas lygis tiek komandu, tiek organizacijos, arba pradeda kalt piniga ir ju deka kelt lygi.


o is kur Zalgiris, LR ims tuos pinigus?? kur tau europieciai zaidejai gaus geros zaidybines praktikos, kai bus tiek mazai klubu zaidzianciu daug rungtyniu??

NBA savo pasieke nuosekliu DARBU, jau 30+ metu dirbama ta linkme, kad tureti apie ka dabar snekama, o kaip dirbama Eurolygoje? kas padaryta per 15 metu? ir kas absurdiskiausia, kad net nera sneku, kad reikia pradeti sistemingai dirbti spresti esmines problemas, kai NBA nuo pat pradziu buvo uzkirstas kelias problemoms, nes ten zmones masto placiau ir nori patys kurti ir uzdirbti is to, o ne gyventi kitu saskaita.
2015-04-18
-2
Atsakyti
pukis
Fiba isvis roges po 2016 m, bet nba irgi tures kazka daryt, zvaigzdes didesnio ar mazesnio kalibro , kaip muses krenta, dwight, rose, kobe butler, noel rubio, melo, jones, beverly, d mo, ir tt

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-04-18
-3
Atsakyti
nu
Lietuvos komandos buvo praktiskai isejusios metams is lkl del kazkokios sovietu lygos, o cia jeigu bus rimtas pasiulymas - tikrai eis. Ko negali pinigai, ta gali dideli pinigai. Arba lieka sportinis principas ir megejiskas lygis tiek komandu, tiek organizacijos, arba pradeda kalt piniga ir ju deka kelt lygi.
2015-04-18
-5
Atsakyti
nukaip tik reikia greiciau daryti tai ka ir pranese eurolyga - mazinti sportini principa ir daryti uzdara lyga kurios klubai nebezxaistu nacionaliniu cempionatu, o varytu kaip nba komandos po 3 varzybas per savaite. Sportinis principas = megejiskas lygis. Ir taip yra visur - golfas, boksas, ekstremalus sportas. Profai kovoja tik su profais, zaidzia tik tokias varzybas kurios idomios visiems.


sutinku, kuo daugiau absurdo dar kurs bertolemejus, tuo greiciau rasis protinga alternatyva.

Ka paiso bertolemejus, tai yra didziuju Euromiestu klubai i kuriuos kazkas ir kazkodel kis pinigus, kad jie surinktu sudetis + tikisi, kad didelis miestas = pilna didele arena. Milanui jau primete toki varianta, pirma sezona tai buvo komedija, kai ne keliu tukstanciu zmoniu nejo ziureti tos milano parodijos. Buvo ir straipsnis, kad jo moneylygai nebuvo gerai, kai is Italijos teise zaisti iskovojo Kantu ar Motepaschi, o ne milano samdiniai.
2015-04-18
+5
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 23

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.