Tadas Klimavičiaus sąskaitoje – dvigubas dublis
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Trečiąją pergalę iš eilės Vokietijos čempionate pasiekė Bonos „Telekom Baskets“ (20-10) komanda su dviem lietuviais. Ji penktadienį svečiuose 78:71 (18:17, 10:19, 28:16, 22:19) įveikė Brėmerhafeno „Eisbaren“ (10-21) krepšininkų pasipriešinimą.

Tadas Klimavičius nugalėtojams per 24 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 21 naudingumo balą.

Kitas Bonos ekipos lietuvis Benas Veikalas rungtyniavo 21 minutę, pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 2 sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Aštuoniolikos komandų turnyrinėje lentelėje „Telekom Baskets“ užima ketvirtąją vietą ir jau yra užsitikrinusi vietą kitame etape.

2015-04-18 22:00