Monika Grigalauskytė ir Marina Solopova iš viso pelnė 25 taškus
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažojo finalo serijoje Ramunės Kumpienės treniruojama Klaipėdos „Fortūna“ pakartojo praėjusios sezono scenarijų. Klaipėdietės lemiamose rungtynėse Kaune kovoje dėl bronzos 56:47 (15:17, 17:4, 12:10, 12:16) įveikė Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ ir pasipuošė medaliais.

Klaipėdietės serijoje atsilikinėjo rezultatu 0:2, tačiau laimėjusios tris susitikimus iš eilės laimėjo seriją 3:2. Praėjusiame LMKL sezone „Fortūna“ tokiu pačiu rezultatu atsilikinėjo prieš Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“, tačiau seriją taip pat laimėjo rezultatu 3:2 ir pasipuošė bronzos medaliais.

Antrąjį ketvirtį 5 taškais pradėjo „Fortūna“ ir sužaidus vos 2 minutes jau buvo priekyje – 20:17. Tačiau tai nebuvo vienintelis klaipėdiečių spurtas. Sužaidusi atkarpą 10:0 uostamiesčio ekipa varžoves paliko toli už nugaros – 30:19.

Kauniečių taškų badą nutraukė Jolantos Marmienės dvitaškis, tačiau vos 4 taškus per kėlinį pelniusios šeimininkės leido „Fortūnai“ prieš ilgąją pertrauką būti priekyje – 32:21.

Trečiąjį kėlinį 4 taškais pradėjo „Aistės-LSU-Paradis“ ir sušvelnino deficitą iki 7 taškų – 25:32. Po Lauros Svarytės dvitaškio šeimininkėms buvo pavykę priartėti iki 5 taškų ribos (29:34), tačiau Marinos Solopovos ir Simonos Dobrovolskytės metimai vėl atstatė dviženklį „Fortūnos“ pranašumą – 39:29.

Kėlinio pabaigoje taip pat sėkmingiau pulti sekėsi klaipėdietėms, kurios prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 13 taškų pranašumą – 44:31.

Paskutiniame kėlinyje komandų puolimas išsilygino, tačiau „Fortūnos“ susikrautas pranašumas „Aistėms-LSU-Paradis“ neleido ženkliai priartėti – 40:50. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, klaipėdietės ir toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose – 45:55.

Likus kiek mažiau nei minutei, kaunietės sumažino atsilikimą iki 8 taškų (47:55), tačiau pergalės iš savo rankų „Fortūna“ jau nebepaleido ir laimėjo lemiamą mūšį rezultatu 56:47.

„Aistės-LSU-Paradis“: Neringa Skadaitė (5 atk. kam.) 13, Laura Svarytė (9 atk. kam., 5 rez. perd., 24 naud. bal.) ir Greta Tamašauskaitė po 9.

„Fortūna“: Marina Solopova (10 atk. kam., 5 rez. perd., 24 naud. bal.) 16, Lina Aglinskaitė 11, Sandra Dobrovolskytė (3/4 tritaškiai) 10, Monika Grigalauskytė (9 atk. kam.) 9.

Ramunė Kumpienė („Fortūnos“ vyr. trenerė): „Nėra lengva, kai pralaimi dvejas rungtynes iš eilės ir žinai, kad kiekvienas suklupimas yra lemiamas. Tai reikalauja daug psichologinių jėgų. Merginos dar kartą įrodė, kad yra labai stiprios. Visą laiką jomis tikėjau ir auklėtinės įrodė, kad jos to yra vertos“.

2015-04-19 22:56
Majamis
Lengviausia jums visiems kritikuoti,reiktų iseiti i aikstele ir pasikaut kinkos drebetų,panos atidave visas jegas,ryskiai matyt pavarge gal net pervargę,visą sezoną sesetukas vare,atrodo kaip nuvarytų arklių kaimene........taip kad maziau varykit ant Aisciu,geriau tegul treneris taktiką keicia,yra ant suolo jaunų krepsininkiu kurios gali pakeisti,bet jos sedi ir sildo suoliuka o turetų eiti i aikste ir dirbti ......
2015-04-19 11:34
Nereikia cia pradeti skaiciuoti pinigu ar kaltinti trenerio. Reikia pripazinti, kad Aistese nera nei vienos paneles, kuri butu tikra kovotoja. Jos pripratusios dziaugtis savimi, savo komandos viduje- kokios jos geros, kokia gera ju statistika, net graziausios titulas nukeliauja kazkokiais neaiskiais keliais vel pas Aistes. Bet kai reikia "zeme snukiu arti", kad pasiektum pergale, Aisciu nebelieka. O reikia pripazinti, Kad Fortuna visada turi tokiu zaideju. Ir todel antri metai is eiles, atsilikdamos 0 -2, sugeba isplesti medalius. Tiesiogine ta zodzio prasme isplesti, nes laimeti 3 is eiles kai kiekvienas pralostos - pabaiga - ziaaaaaaaauriai sunku. Fiziskai komandos buvo vienodod, manau laimejo CHARAKTERIS, kurio Aistes neturi, todel ir nelaimi nieko.
2015-04-19 11:00
Fanas
Buvo blogas klubo valdybos sprendimas keisti treneri vidury sezono! Nesuprantu kodel grazino Maceina?! Eglinskas galejo testi pradeta darba, o dabar visiems tik blogiau nuo to tapo. Zlugdot jauna treneri, maceina grazino neaisku del kokiu priezasciu, panos liko prie tos pacios suskilusios geldos. Peace!
2015-04-19 10:05
kaunas
nu laba diena, jei ka siemet Kupcinskas Aistem skyre 30tukst euru! Mazi pinigai cia? Labai abejoju ar daug LMKL klubu gali pasidziaugt panasiom sumom gautom is savivaldybes. Kitas reikalas jau kur ir kaip tie pinigai yra panaudoti.
2015-04-18 23:09
giljotina
Trenriai R.Maceina.kaip Salkus,G.Krapikas,vieno medzio sakos,be minties,be ugneles,nesugebantys mobilizuoti komandos,be yugneles ,tai ir komanda ,kaip suvytusios darzoves, klaiku ziureti ju paskutines tris rungtynes,kaip viskas apsiverte,cia kazkokios povandenines sroves suveike...Bet Klaipedai galima pvydeti kovingumo,jos buvo vertos tu medaliu,neturint pinigu surinktos studentes uz sriubos lekste,Kauno talentai issilaksto,nes buves meras moterims neskiria pinigu,jam buvo nesvarbu moteru krepsinis,futbolas,rankinis,gal matijosaitis ives ten tvarka ir padins finansavima,nes tikrai yra is ko.nerems vilno iskros- {kibirksties},tokia gera komanda buvo Laisve ,kuria lengva ranka sunaikino Kupcius...
2015-04-18 19:19
Kaunas
Nu Aistes tai pasisiko. Tikrai netikejau, kad nepaims medaliu. Kaip galima nelaimet nei vienu varzybu is 3. Nervai nelaiko.
2015-04-18 18:46
swiestc
o taip gaila...Aistes jau turejo ir marskinelius su pergales simbolika
2015-04-18 17:19
Sveikinimai Klaipėdaismagu, kad kovojo iki galo ir nepasidavė, net ir atsiliekant 0:2.
2015-04-18 15:58
...
Saunuoles panos!!! Kaunas vel be medaliu.
2015-04-18 15:32
Saunuoles panos. Neptunieciams mokytis is ju kovingumo.
2015-04-18 15:29
Absoliuti nepagarba pacioms sau is Kauno komandos puses. Paskutines varzybas atzaisti taip lyg tai butu eilines nereiksmingos rungtynes. Paskutini karta losia kommanda, paskutini karta ten losia manau bent keletas zaideju, ir visiskai pasiduoti taktikai kuri nepasiteisino paskutinius du kartus yra to ka siai dienai "laimejo" Aistes rezultatas. Tikrai vyliausi kad Kaunas laimes medalius, bet turiu pripazinti, kad Fortuna buvo kurkas labiau subrendusi.

O R Maceinai manau buvo puikus pavyzdys, ir jeigu jis dar bus treneriu, tai parodys yrasa ateities krepsininkems ir ismokins tai kas pasaulyje jau ne naujiena 70 metu. Tai yra : kai meti is toliau turi po metimo kovoti kamuolius o ne ziureti kur jis nukris. Nes ta sau leisti gali tik R Miller ar R Allen.
2015-04-18 15:25
klp
pavyzdys Neptunui turetu buti.
2015-04-18 15:14
Nu esate tikros saunuoles. Su pergale. Su medaliais. Antrus metus is eiles gerai patampote nervus.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 13