Viktoras Chodosovskis pataikė svarbų tritaškį paskutinėmis rungtynių minutėmis
Nuotr. Saulius Čirba
Raseiniuose prasidėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinis ketvertas. Jį pradėjo dviejų pajūrio ekipų – „Palangos“ ir Klaipėdos „Nafta-Uni-Akveservis“ akistata.

Po atkaklios kovos į pirmenybių finalą iškopė „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkai, mačo pabaigoje palangiškius palaužę 70:66 (23:10, 11:22, 14:14, 22:20).

Ryčio Vaišvilos treniruojami klaipėdiečiai gerokai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir pirmąjį kėlinį baigę spurtu 7:0 turėjo dviženklį pranašumą (23:10), tačiau antrąjį kėlinį spurtu 11:0 pradėję palangiškiai sugrąžino į rungtynes pusiausvyrą.

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė taškas į tašką. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms „Nafta-Uni-Akvaservis“ dar atsilikinėjo 55:59, tačiau netrukus išlygino rezultatą, o Viktoras Chodosovskis likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes pataikė labai svarbų tritaškį, suteikusį Klaipėdos klubui pranašumą – 62:59.

Prieš prasidedant paskutinei mačo minutei uostamiesčio ekipa pirmavo 64:61, o didelį žingsnį pergalės link padėjo Mindaugas Stašys, perėmęs kamuolį ir dar labiau padidinęs atotrūkį  – 66:61.

Paskutinės minutės metu Virginijaus Sirvydžio auklėtiniams nepavyko išlipti iš duobės, o lemiamu metu taikliai nuo baudų metimo linijos atakavę klaipėdiečiai pasiekė pergalę ir žengė į finalą, kuriame susitiks su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ – Molėtų „Ežerūno-Kario“ pusfinalio poros nugalėtojais.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Ignas Vaitkus 16, Donatas Norkus 14 (9 atk. kam.), Mindaugas Stašys 13, Julius Kazakauskas 10 (8 atk. kam.).

„Palanga“: Travisas Garrisonas 15 (8 atk. kam.), Deividas Anužis 14, Deividas Keburys 12, Erikas Kubilius 11.

2015-04-18 19:46
sdf
pasiziurek senesniu metu finalo ketvertus ir parodyk kur mazeikiai naudoja dudas, svilpima jie naudoja ir savo gerkles o ne dudas, ir palygink atmosferas per finalo ketvertus.
2015-04-18 19:43
MazeikiaiFanasTai, kad nebenaudojam mes LKL'e jau :)

ir būtent tas jūsų aktyvas jas ir naudoja
2015-04-18 19:24
MazeikiaiFanas
Tai, kad nebenaudojam mes LKL'e jau :)
2015-04-18 19:06
mzkKamatoŽiūrėjau rungtynes ir nesupratau klaipėdiečių gerbėjų... Koks tikslas visas rungtynes dūdas smaukyt?2 min paziurejau ir isjungiau, vien del tu dudu

kad patys jūs jas naudojat
2015-04-18 19:00
sitaip
o butu labai saunu klaipedoje dvi lkl komandos.
2015-04-18 18:57
mzk

2 min paziurejau ir isjungiau, vien del tu dudu
2015-04-18 17:51

Tiesiog žmonės nežino arba nemate kitokio palaikymo, tai ir čiulpia sau dūdas
2015-04-18 17:49
to chicago
galbut tavo tiesa:) jei ateitu su tokia pat sudetim, kazin ar nebutu kaip mazeikiam.. o labiau stiprintis velgi neaisku ar bus galimybiu.

O marijampolej gerai kad statomas, tik klausimas kada jis bus ir ar jo uzteks?
2015-04-18 17:39
Donce 3333
Kas ce per rubuiliukas nuotraukoj

--
2015-04-18 17:22
>Prisipiripitipičipindeilindaventysis<to chicagota prasme ka veiktu? tai matyt rungtyniautu ten , nes butu geriausi is nkl? siaip as is noreciau kad marijampole iseitu. tik kad sale tai tikrai netraukia lkl lygio. kaip ir moletu turbutMarijampolėj statoma arena (daugiafunkcis centras)

Čia statoma arena reiškia, kad nugriovė seną pastatą? :D ar jau iš tikro kasa griovius pamatams?
2015-04-18 17:19

Marijampolėj statoma arena (daugiafunkcis centras)
2015-04-18 17:18

aš nieko prieš antrą Klaipėdos klubą neturiu, tiesiog manau, kad kiltų jiems problemų su finansavimu, nes vistiek bazinė Klaipėdos komanda yra Neptūnas ir jų didžiąją dalį pajamų sudaro Savivaldybės parama, tai antrai komandai spėju daug neliktų, o be normalaus biudžeto būtų laia sudėtinga, bent jau sezoną išsilaikyti lkl bei garbingai kovoti.
2015-04-18 17:17
2015-04-18 17:13