Derrickas Rose'as pelnė 23 taškus
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Rytų konferencijos ketvirtfinalį pergalingai pradėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkai. Namuose galingo Derricko Rose‘o ir Jimmy Butlerio žaidimo dėka „Bulls“ 103:91 (30:29, 30:22, 26:24, 17:16) įveikė Milvokio „Bucks“ ekipą.

Čikagos krepšininkai atsiplėšė antrojo kėlinio pabaigoje, kai buvo įgiję vienuolikos taškų persvarą (60:49). Tiesa, po ilgosios pertraukos „Bucks“ startavo spurtu 8:2. „Bulls“ atsakė septyniais taškais be atsako ir susigrąžino dviženklį pranašumą (69:59).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai pasiekė naują rekordinę persvarą (101:85). Rungtynes rezultatyviau pabaigę svečiai atsilikimą šiek tiek sumažino, bet „Bulls“ ketvirtfinalyje startavo užtikrintai.

Rose‘as ir Butleris kartu pelnė 48 taškus. „Bulls“ pataikė 12 tolimų metimų iš 32 (37,5 proc.), o „Bucks“ pataikė vos 4 tritaškius iš 16 (25 proc.).

„Bulls“: Jimmy Butleris 25, Derrickas Rose‘as 23, Aronas Brooksas 13, Pau Gasolis 10 (13 atk. kam.).

„Bucks“: Khrisas Middletone‘as 18, Ersanas Ilyasova 15, Johnas Hensonas ir Giannis Antetokounmpo po 12, Jerrydas Baylessas 11.