Tauras Jogėla inicijavo spurtą ketvirtajame kėlinyje
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (23-15) ketvirtą kartą šį sezoną palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ (10-27). Manto Šerniaus auklėtiniai namų arenoje vykusioje permainingoje kovoje iškovojo pergalę 86:75 (23:22, 14:16, 23:13, 26:24) ir toliau išlieka ketvirtoje LKL turnyrinės lentelės vietoje.

Du kėlinius strigę prieš „Lietkabelio“ aikštės gynybą pasvaliečiai aukštesnę pavarą įjungė po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį pradėję spurtu 13:2 aikštės šeimininkai pirmavo 50:40.

Po Gintaro Kadžiulio paprašytos minutės pertraukėlės spurtu atsakė svečiai (46:50). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas toliau skyrė keturi taškai (64:68), tuomet iniciatyvos sėkmingai ėmėsi Tauras Jogėla ir „Pieno žvaigždės“ užtikrintai pabaigė rungtynes.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 17, Gytis Sirutavičius 16, Tauras Jogėla 12, Žygimantas Skučas 9 (11 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga 19, Arnas Labuckas 15 (11 atk. kam.), Evaldas Žabas ir Darius Griškėnas po 12.